Ana sayfa Haber Adım adım Android L”ye

Adım adım Android L”ye

0

Geçtiğimiz haftalarda NVIDIA, yeni işlemci ürün yelpazesini tanıtırken “yanlışlıkla” Nexus 9‘u da deşifre etmişti ve bu durumu ilk olarak biz okuyucularımıza aktarmıştık.  O haberden önce de, Android L ile ilgili yaptığımız bir araştırma sonucunda “Android L‘nin kritik tarihi 15 Kasım” olduğunun sonucuna vardık ve sözkonusu haberi de aktarmıştık. Bu haberlerimizi doğrulayan bir gelişme daha yaşandı ve HTC yetkilileri, ekim ayının bilinmeyen bir tarihinde (?) Nexus 9‘u üstlenerek piyasaya süreceklerini doğruladı. Kim bilir, belki de NVIDIA‘nın “deşifre”si, HTC‘nin algı yönetimi çalışması da olabilir. 

Bundan önceki Nexus 7 tabletler, Asus işbirliği ile üretilmiş, Google ve Asus bu cihazla beraber Nexus kitlesini yakalamayı başarmıştı.  Asus‘un başarısının yanısıra, Google ile HTC artık Nexus 9 için el ele veriyorlar: 

 

 

Eylül ayı ve ağustos ayı içerisinde Nexus X‘in de kasım ayında duyurulacağı söyleniyordu. Bu sonbahar döneminde, “Nexusseverler” Nexus‘lara doyacak ve herkesin merakla beklediği Android L sürümüne de bu cihazlarla tanışacağımız firmalar tarafından onaylanmış bilgi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here