Ana sayfa Haber Activision, Call of Duty filmi hakkında açıklamalarda bulundu!

Activision, Call of Duty filmi hakkında açıklamalarda bulundu!

0

Bildiğiniz üzere, gelecekte birden çok Call of Duty filmi ile karşı karşıya kalacağız. Hangi hikayeleri kapsayacağını veya kimlerin rol alacağını henüz bilmiyoruz. Ama, Activision’dan Tim Kilpin konu hakkında yeni detaylar ve şirketin filme nasıl bir yaklaşım sergilediğini açıkladı. Activision’ın Consumer Products Group bölümünün başında yer alan Kilpin, oyunun beyaz perdeye aktarılmasını yakından takip eden isimlerden.

Call of Duty filmi hakkında yeni bilgiler

“Eski ve köklü bir hikayesi olan seriyi, yeni bir form haline getirirken çok dikkatli olunması gerekiyor. Doğal olarak, eğer filmin senaryosu istediğimiz gibi olmazsa, filmi yapmayız. Bu sıradan bir ‘sadece yapın gitsin’ durumu değil. Eğer bu film düzgün bir şekilde yapılırsa, markanın hayran kitlesinin büyüyeceğini düşünüyoruz. Call of Duty’nin M-rated bir oyun olduğunu göz önünde bulundurarak da film için avantajlı bir durumda olduğumuzu düşünüyoruz. Oyunda olduğu gibi yüksek adrenalinli bir film olmasını istiyoruz.”

Activision Studios’un başında eski Disney yöneticilerinden Nick van Dyk bulunuyor. Filmin yapımcısı ise Pulp Fiction ve The Hateful Eight’in yapımcısı olan Stacey Sher.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here