Ana sayfa Haber ACRON’un Kasa Çözümü SAP Perakende Forum’da tanıtıldı

ACRON’un Kasa Çözümü SAP Perakende Forum’da tanıtıldı

0

SAP ekosisteminin önde gelen organizasyonlarından “SAP Perakende Forum 2017”, sektörün önemli markalarını ve iş ortaklarını bir araya getirdi. 9 Mayıs”ta İstanbul”da gerçekleştirilen etkinlik, birçok önemli oturuma ev sahipliği yaparken, Ayhan Sicimoğlu ve ekibinin eşsiz performansları da Forum”un enerjisini bir kat daha artırdı.

 

ACRON Bilişim, SAP Perakende Forum 2017″de tanıttığı kasa çözümüyle dikkat çekti. Kullanımı kolay ve akılcı ekranlara sahip olan “Kasa çözümü”, SAP Fiori ile geliştirildi. Mağazalar için uçtan uca tek platformda çalışma imkânı sağlayan Kasa çözümü; fiyatlandırma, kampanya ve sadakat kart çözümleri ile de öne çıkıyor. Arayüzünde yer alan girişlerle, yeni nesil ödeme Kaydedici Cihaz (öKC) yönetmeliğine de uygun çalışan ACRON Bilişim”in yenilikçi Kasa çözümü, şirketin Stratejik Endüstriler Direktörü İsmail Yiğit tarafından, detaylı bir sunum ve canlı demolar eşliğinde tanıtıldı.

 

İsmail Yiğit, ürünle ilgili olarak; “ACRON”da, endüstride fark yaratan çözümler ve ürünlerle, birçok sektörü bilgi teknolojileriyle desteklemeye devam ediyoruz. Bugün burada sunduğumuz Kasa çözümü de bu anlamda hayata geçirdiğimiz önemli ürünlerden bir tanesi. SAP”nin Fiori önyüzü ile geliştirdiğimiz Kasa çözümü, kampanyadan fiyatlandırmaya, müşteri sadakat uygulamalarından kasiyer bilgilerine ve ürün kategorilerine kadar, birçok işlevi tek ekrandan kolayca yapabilmemizi sağlıyor. KOBİ”lerden büyük zincir markalara dek her şirket, bu akıllı çözümle, hız ve verimlilik açısından önemli avantajlar sağlayacaktır. SAP”nin bilişim gücünü ACRON”un sektör odaklı çözümleriyle birleştirdiğimiz bu ürünü pazara sunmuş olmaktan son derece mutluyuz” dedi. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here