Ana sayfa Donanım Açık havada sinema keyfi!

Açık havada sinema keyfi!

0
Evde sinema keyfinden artık sıkıldıysanız.Sizler için değişiklik yapma vaktiçoktan gelmiş demektir. Uygun bir bahçeniz veya açık hava mekanınız var ise,sıcak yaz akşamlarınızı yazlık evinizin arkabahçesinde, denizden gelen akşam meltemiyle birlikte ailenizle bir arada açık havada film keyfi yapmak isteyebilirsiniz. Bu açık hava film keyfini sürmeniz için ihtiyacınız olan yüksek kontrastlı projektör cihazı ve projektör perdesi olacaktır.
 

 
Sony VPL-VW95ES
VPL-VW95ES noktasız görüntü, canlı renkler ve gerçek dinamik kontrast oranı için Sony”nin benzersiz SXRD 3 Panel Ekran Sistemini kullanıyor.Parlaklık kaybı olmayan ve görüntü etkisini en üst düzeye çıkartan optimum görsel deneyimi sizler için Dinamik lamba kontrol teknolojisi ile ortaya çıkarıyor.SXRD teknolojisi ile 240 HZ gibi çok yüksek bir yenileme hızı olan VPL-VW95ES ileçok az parazit olur ve daha gerçekçi ve rahat bir izleme deneyimi elde edilir.2D görüntüleri 3D’ye dönüştürme yeteneği ile 3D modunda izlenebilecek içeriğin miktarını ciddi oranda artırır.Size en uygun Full High Definition 3D ev projektörüyle izleyiciyi içine çeken gerçekçi izleme deneyiminin tadını çıkarın. VPL-VW95ES model projektör ile bağımsız 2D ve 3D görüntü modlarına sahiptir. Bu modlar en iyi izleme deneyimi için ayarları özelleştirir. Bu sayede evinizde veya bahçenizde gerçek 2D ve 3D sinema deneyimini yaşayabilirsiniz; eksik olan tek şey patlamış mısırınız.

 

BenQ MS612ST
Kısa mesafeli projeksiyon uzmanı BENQ özel Asferik lens”i ile dünya çapındaki kısa mesafeli projektör pazarının en çok satan markası olarak öne çıkıyor. Zahmetsiz USB/Kablosuz Görüntü Kurulumu sunan MS612ST, USB görüntü ve kablosuz görüntü aktarımı seçenekleri ile hızlı ve kolay bir kurulum sağlayabilirsiniz! USB görüntü, USB bağlantısının tak & çalıştır kolaylığını sunar.Kablosuz görüntü, BenQ”nun Kablosuz görüntü adaptörünü kullanarak kabloları ve kordonları ortadan kaldırır.

Film ve oyun dünyasında 3D rüzgarı esiyor. BenQ ile NVIDIA 3D Vision ile eğlencenizi yeniden düzenlemeye karar verdi. BenQ MS612ST ile artık her düz yüzey 3D görüntü için mükemmel bir sahneye dönüştürebilir ve bahçenizde 3D izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.
 


 
Epson EH-TW9100
EH-TW9100, bahçenizin rahat ortamında film izlemek isteyen kişileri etkisi altına alan, yüksek çözünürlüklü film izlemek isteyen film fanatikleri için ideal bir ev sinema sistemi ekipmanıdır. 2D ve 3D modlarında parlak 1080p Full HD görüntü teknolojisi ile sınıfında oldukça iyi olan projektörü, rahat ve keyifli bir izleme deneyimi sunuyor.Projektörle birlikte verilen iki adet hafif, yeniden şarj edilebilir 3D aktif gözlük ile 3D izlemenin keyfine varabileceksiniz. Standart olarak üretilen bu gözlükleri diğer ev projektörü ve TV”ler için de kullanabilirsiniz. Geniş lens kayması özelliği ve güçlü zoom lensi sayesinde çeşitli poziyonlarda kurulmayı hızlı ve çabuk hale getirir.

 

Acer H9500
Filmleri 300 inç (762 cm) büyüklükte ve bir milyar renkle izleyin. Gerçekçi 24p kare hızı ve bulanıklık engelleyen özelliği sayesinde, aksiyon sahnelerinin 1 karesini bile kaçırmayın. 1080p Full HD çözünürlüğün sunduğu üstün netlikle zengin ayrıntıların, doğal ve parlak renklerin ve olağanüstü kontrastın tadını çıkarın.3D filmlere en iyi şekilde derinlik ve duygu kazandırın. Yüksek yenileme hızları sayesinde bu görüntülerde titreme olmadan izlemenin keyfini çıkarın. Mükemmel dikdörtgen görüntü sağlayan yamuk kenar düzeltme özelliği sayesinde sahneler ve karakterler daha gerçekçi görünür. Acer H9500 ile bahçede film keyfi yapmanız için ideal bir ürün.
 

 
Panasonic PT-AT5000E
480 Hz hızında akıllı 3D çerçeve Yaratımı ve 3D Detay Netliği İşlemcisiyle 2D ve 3D görüntüler için mükemmel görüntü sunan PT-AT5000E 480 Hz”lik hızıyla görüntü yenileme konusunda en başarılı ürünlerden birisi. 2000 ANSI Lümen ve 300.000:1″lik üstün kontrast oranıyla her türlü ışık ve ortamda sorunsuz bir izleme deneyimini bizlere sunuyor. üzerinde 3 x HDMI girişi bulunan cihaz.

Casio XJ-M255

CASIO XJ-M255 Projeksiyonun en çarpıcı özelliği cihazınızın lamba değişimine gerek duymaması ve filtresiz DLP teknolojisi barındıran ürün bu sayede bakım gereksinimlerini minimuma indirir. Yüksek parlaklık ve uzun ışık ömrüyle bizlere kusursuz seyir zevki veren Casio XJ-M255, kablosuz bağlantı, otomatik parlaklık kontrolü ve flaş bellekten bilgisayarsız sunum özellikleri ile ideal eğitim, iş ve eğlence gibi çoklu kullanım profillerine uygun hizmet veriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here