Ana sayfa Donanım Açık Havada Müzik

Açık Havada Müzik

0

Havadar partiler için.
 

TDK – Life on Record A73 Wireless Boombox
Boombox” lar hakkında yazmanız gereken bir yazı olduğu zaman yazıya girişiniz sizi zorlayacaktır. Başlamadan önce bir süre düşünebilirsiniz nereden başlamalıyım acaba diye. Fakat TDK – Life on Record A73 modelini gördükten sonra işler değişiyor. Tasarım ve sadelik sayesinde içinizde bu ürüne karşı bir yazı yazma isteği zaten doğuyor. Cihaz 80″ lerin başında Amerikan yapımı filmlerde gördüğümüz African Amerikanlar’ ın süpermarkete alışverişe gittiğinde veya basketbol oynamaya gittiklerinde yanlarından ayırmadıkları eski tip kasetçalarlardan esinlenerek, günümüzün bluetooth gibi kablosuz teknolojilerinin de içinde barındırıldığı başarılı tasarımı ile bu modayı yeniden başlatmak için yaratılmış.
 

 
Eton Rukus Portable Bluetooth Solar Powered Wireless Speaker
Eton Rukus Portable sadece tasarım olarak başarılı değil. Cihazın özelliklerinin arasında güneş enerjisi ile siz elektrikten yoksun olsanız bile sorunsuz çalışıyor. Doğal enerji kaynağı olan güneş enerjisi ile ayakta kalma başarısı sayesinde sizi müzik zevkinizden mahrum bırakmıyor. Geceden şarj ettiğiniz cihazınızla,yazın yakıcı güneşin altında plajda güneşlenirken, saatlerce müzik dinlemenin keyfini sürebilirsiniz.

iHome – iP4 Boombox
iHome – iP4 boombox size marjinal ve retro tasarımı ile 2 ayrı kitleye aynı anda hitap ediyor. iHome – iP4 modeli sizlere 5 band grafik ekolayzır sunuyor. Retro tasarımına kanmayın, çünkü retro tasarımının olmasını rağmen iHome – iP4 son derece modern ve teknoloji dolu bir ürün. Apple ürünlerinin iPad ler harici hemen hemen tüm ürünleri ile uygun olarak çalışıyor. 4 inç” e sahip 2 woofer ve 1 inç boyutlarında 2 adet tiz hoparlörü bulunuyor.

 

Yamaha – 30W Micro Component System
Açık havada müzik dinlemek için oldukça iyi ses çıkış gücü ve ses kalitesinde bir ürün de Yamaha 30W Micro oluyor. Rakiplerinden onu ayrı kılan yetenekleri ise CD, CD-R/RW, MP3 ve WMA formatındaki dosyaları ve medyaları oynatabiliyor olması. Kablosuz Bluetooth teknolojisini kullanan cihaz aynı zamanda Apple ürünleri ile uyumlu çalışıyor.

Monster BeatBox Portable
çok güçlü ses çıkışı sayesinde BeatBox Portable nerede ise parti sizinle birlikte orada. Kompakt tasarımına rağmen Beatbox Portable ses sitemi sizlere derin ve bir o kadar güçlü bassın kalitesinden ödün vermeden dinleme zevkini sunuyor. Evinizdeki tüm odaları bass ile inletmeye hazırlanın.

Telefonunuzdan veya tabletlerinizden wi-fi ile çaldığınız şarkıları 10 metreye kadar kablosuz olarak ileri geri sarabilir ve kontrol edebilirsiniz.
 


 
Tivoli Audio iSongBook
Tivoli Audio iSongBook ile bu kadar güçlü sesin bu küçük kutunun içinden geldiğini tahmin bile edemezsiniz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda iSongBook sahipleri tarafından yorum yağmuruna tutulmuş cihaz, kullanıcıları tarafından sevgi sözcüklerine boğulmuş diyebiliriz. 110$ gibi uygun bir fiyata satıldığı için seyahat etmeyi sevenler tarafından çok sık tercih edilen bir ürün. Am/Fm radyo kanallarını tarayabiliyor. Yan tarafında bulunan açılır – kapanır ipod dock” ı ise kullanışlı olmanın yanı sıra cihaza tasarım bakımından ayrı bir özellik katıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here