Ana sayfa Mobil Acer tablet dünyası!

Acer tablet dünyası!

0

Etkileşim, bağlantı, paylaşım ve mobilite

Acer, tablet arenasına çok net bir hedefle giriyor: içerik tüketimini basitleştirme hedefini destekleyen ürün yelpazesini tamamlamak – Acer”ın multimedya paylaşım sisteminin gelişimiyle başlayan bir strateji, Clear.fi**.
 

Acer”ın stratejisi multimedya içeriğini paylaşma ve bütün aygıtlarda kullanma konseptine dayanmaktadır ve Tabletler bu amaç için ideal aygıtlardır.

2010″da dünya çapında satılan 19 milyona yakın tablet, 2011″de satılması beklenen 54,8 milyon ünite ve 2014 için öngörülen 208 milyon ünite ile piyasa da bu fikri doğruluyor.

Her zaman Acer”ın DNA”sının bir parçası olan mobilite, şu an satılmakta olan ve farklı kullanım senaryolarına uyacak şekilde farklı ekran boyutlarında ve farklı modellerde tasarlanan tablet serisinde yeni bir ifade şekli buldu.
 

Ağırlık ve ekran boyutu kullanıcı deneyiminde büyük bir etkiye sahiptir. Büyük ekranlı aygıtlar içerik paylaşımı ve kullanımı amacına hizmet ederken, küçük aygıtlar fotoğraf çekmek, video kaydetmek veya mesaj göndermek gibi içerikler oluşturmak için kullanılmaktadır.

 

 

Mükemmel mobil ve ev eğlence deneyimi için 10,1″ Android tablet Şık, akıllı ve yenilikçi özelliklerle dolu 10,1″ tam kapasitif dokunmatik ekranlı, Wi-Fi ve 3G bağlanabilirlik özellikli tablet her açıdan optimal ekran deneyimi sunar. Alüminyum kasa havalı bir görünüm ve oymalı desenlerle süslenmiş ultra parlak cilası tasarıma hoş bir incelik katmaktadır. Sadece 13,3 mm kalınlığında olmasına rağmen, ihtiyacınız olduğunda eğlence ve verimliliği garanti edebilecek kadar güçlüdür.

 

HD eğlence deneyimi için tasarlanan bu tablet nerede olursanız olun HD videolarınızı oynatmanızı ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan yüksek çözünürlüklü, yüksek renk kontrastlı ekrana sahiptir. Dâhili HDMI portu ve 1080p özelliği ile tamamlanan bilgisayarı büyük ekran televizyonunuzda Tam HD multimedya keyfini yaşamak için de kullanabilirsiniz.
 

Her şeyden önemlisi de en iyi oyun konsollarıyla aynı düzeyde eğlence deneyimi garantisi veren 10 noktalı çoklu dokunmatik ve jiroskop kontrolü sayesinde bu tablette HD reflekslere dayalı kaliteli oyunları ve kompleks online 3B oyunları çalıştırabilecek ve oynayabileceksiniz.
Nisan 2011″de piyasaya sunulacaktır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here