Ana sayfa Donanım Acer T231H Dokunmatik Monitör

Acer T231H Dokunmatik Monitör

0

çoklu dokonmatik monitör Acer T231H

Acer T231H 23 inçlik bir TFT dokunmatik monitör şık bir tasarımla yapılandırılmış ve 2 ms gibi etkileyici bir tepki süresine sahip. 80.000:1 kontrast oranı, 16:9 en-boy oranı ve 1920×1080 çözünürlük değerleriyle yüksek performanslı bir teknoloji ürünü görüntüsü sergiliyor. Ayrıca nokta Aralığı 0,265mm. Ve parlaklık 300 cd/m2 verileri sunuyor. 60 derecelik bir açıyla en iyi biçimde konumlandırdığımız Acer T231H canlı renkleri ve derin siyahlarıyla dikkat çekiyor.

Acer T231H Dokunmatik Monitör

Bilgisayarınıza bağladıktan sonra dokunmatik için kurulum son derece basit: yapılandırma sistem tepsisinde görünen dokunmatik ekranı aktif etmek için özel simge tıklanır ve takip eden işlemlerle kolayca kurulum gerçekleşir. Dokunmatik akıllı telefonlardaki deneyimin neredeyse aynısını size sunan Acer dokunmatik ekran da örneğin ekranda parmağı aşağı-yukarı gezdirerek web sayfaları arasında kaydırma yapıyorsunuz. Sanal klavye üzerinde yazmak keyifli ve rahat. Ancak klasik klavyeden sonra dokunmatik ekranda yazmak geçici, farklı hisler uyandırabilir. Dokunmatik ekran deneyimi memnun edici.

 

T231H”yi PC”ye ister USB portla ister klasik şekilde bağlayabiliyorsunuz ayrıca; VGA, DVI ve HDMI bağlantıları da içeriyor. Ortadan temel sabitlemenin sağlanmasından sonra iki açılı ayaklarla Acer dokunmatik monitör, istikrarlı “tam anlamıyla sabit” bir platforma dönüşüyor. Monitörde hiçbir yükseklik ayarı bulunmuyor. Bu nedenle oturuş pozisyonunuzla ekran görüş açınızı belirleyebiliyor ve size uygun konumda kullanım gerçekleştiriyorsunuz.

www.acer.com.tr

Fiyat: 740TL

Tasarım:4
Kullanım:4
Performans:4

Puan: 80

Artıları

+Kolay yapılandırma ve kullanım
+ Pürüzsüz dokunmatik ekran kontrolleri

Eksileri
– Yükseklik ayarı yapılamaması

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here