Ana sayfa Haber Acer, sanal gerçeklik türü cihazlarını ve yeni profesyonel cihazlarını duyurdu

Acer, sanal gerçeklik türü cihazlarını ve yeni profesyonel cihazlarını duyurdu

0

 

Acer bugün New York’taki next@acer global basın etkinliğinde yeni nesil teknolojilerini duyurdu. Yeni AeroBlade 3D metal fan gibi yeni nesil termal teknolojiler Predator Triton 700 dizüstü oyun bilgisayarının ultra ince boyutlarının geliştirilmesini performanstan ödün vermeden mümkün kılarken, patentli LiquidLoop  sıvı soğutma sistemi güçlü Switch 5 ayrılabilir 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarın ve Aspire U27 hepsi bir arada bilgisayarın sessiz çalışmalarını ve ince profillerini korumalarını sağlıyor. Acer Windows Karma Gerçeklik ekranlarıyla Acer ayrıca dünyanın ilk halka açık Windows Karma Gerçeklik gösterimlerini yaparak misafirlere fiziksel ve dijital dünyaların birleştiği bir deneyim sundu. StarVR sanal gerçeklik başlıklar da artık Acer’ın portfolyosunun içerisinde yer alıyor.
Acer Predator dizüstü oyun bilgisayarı serilerini oyun pazarındaki büyük potansiyeli göz önünde bulundurarak genişletmeye devam ediyor. Oyun donanımında sınırları zorlamak için termal teknolojiye olan ilgisini devam ettirerek, Acer”ın yeni AeroBlade 3D fanları yeni Predator Triton ultra ince dizüstü oyun bilgisayarı serisini ve uygun maliyetli Predator Helios dizüstü bilgisayarlarını mümkün kıldı.

Yeni Predator Triton ultra ince dizüstü oyun bilgisayarı serisinin ilk cihazı olan Predator Triton 700 standart voltajlı 7. nesil Intel Core işlemciler ve en yeni NVIDIA GeForce GTX 10-Serisi grafikler barındırırken, hava akımını %35 yalnızca arttıran, fakat cihaz içerisinde daha az alan kaplayan, ikili AeroBlade 3D metal fanlar sayesinde yalnızca 18 mm (0.74 inç) boyunda alüminyum bir kasaya sahip. Acer aynı zamanda Mayıs ayından itibaren performans odaklı Aspire GX masaüstü bilgisayarlarının sorunsuz günlük eğlence ve oyunlar için grafik ağırlıklı görevlerin altından kalkabilen güçlü yeni AMD Ryzen 7 1700X işlemcilerle temin edilebileceğini duyurdu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here