Ana sayfa Donanım Acer profesyonellere yönelik P7 projeksiyon serisini duyurdu

Acer profesyonellere yönelik P7 projeksiyon serisini duyurdu

0

Acer“ın üstün performans ve olağanüstü görüntü kalitesini bir araya getiren P7 projektör serisi Türkiye”de. İster büyük bir konferans salonunda, ister küçük bir toplantı odasında kullanım için ideal olan yüksek çözünürlüklü premium projektörlerden oluşan Acer P7 serisi 2D”den 3D“ye otomatik dönüştürme özelliğiyle dikkat çekiyor.

 

 

Acer profesyonellere yönelik P7 projeksiyon serisini duyurdu

 
 

 

Acer P serisi hem küçük hem de büyük konferans odaları için Full HD, WUXGA çözünürlükle birlikte yüksek kaliteli bir projeksiyon çözümü sunuyor. 5000 lümen renk parlaklığı, Full HD çözünürlükte geniş format ve multimedya tak ve oynat özellikleriyle  üstün bir görüntü kalitesi sağlar. Acer P serisi projektörler birçok giriş/çıkış arayüzüyle entegredir ve her tür endüstriyel standarttaki cihazla uyumludur.
 

 

 
Acer ColorBoost II+ geleneksel projektörlerde bugüne kadar görülmemiş benzersiz  bir renk performansı sağlayan optimize bir 6 segmentli renk tekerleği tasarımına, güçlü imaj işleyicisine ve gelişmiş lamba aydınlatma teknolojisine sahiptir.

 

 

Acer profesyonellere yönelik P7 projeksiyon serisini duyurdu

 

 

Ayrıca, Acer ColorSafe II renk bozulmasını neredeyse ortadan kaldırır ve uzun süreli kullanıma rağmen resim bütünlüğünü garanti etmek için DLP teknolojisinden faydalanarak kullanıcıların sürekli olarak parlak ve canlı imaj ve metinlere sahip olmalarını sağlar.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here