Ana sayfa Haber Acer Predator 21 X”in satış fiyatı ve piyasada olacağı günü açıklandı

Acer Predator 21 X”in satış fiyatı ve piyasada olacağı günü açıklandı

0

Acer LAS VEGAS”ta düzenlenen CES Fuarı”nda, kavisli ekrana sahip dizüstü oyun bilgisayarını tanıttı. Tanıtımının birkaç gün sonrasında, Predator 21 X’in pazarlama detayları belli oldu. Kavisli bir 21 inç IPS ekrana sahip (2560 x 1080 çözünürlük ve 120Hz yenileme oranı) dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı olduğu iddia edilen bu cihaz, özellikle Tobii göz takip teknolojisi ile bir araya getirildiğinde sarmal oyun deneyimi sağlıyor. Predator 21 X en son 7. Nesil Intel Core i7 işlemcilere, 5 soğutma fanına ve eşsiz grafik performansı için SLI’da iki NVIDIA GeForce GTX 1080 GPU’ya sahip. 

Oyun özellikli enstrümanlar arayan kullanıcılar, kişiselleştirmelere fazlasıyla önem veriyor, bununla ilgili küçük bir detay var; Predator 21 X’i kişiselleştirerek, kullanıcıların bilgisayarın bakım paneline bir tasarım, bayrak ve lazerle işlenen bir isim eklemelerini sağlayan tasarım detayı var.

Yoğun oyun oturumları sırasında performansın bozulmaması için aşırı sıcaklığı dışarı atan bilgisayar, aynı zamanda 5 sistem fanı (3 ultra ince AeroBlade metal fan dahil olmak üzere) ve 9 ısı borusu içeren gelişmiş bir soğutma mimarisine sahiptir. Cihaz aynı zamanda biriken tozları dağıtan ve ısının dağıtılmasını kolaylaştıran Acer Dust Defender ve yoğun kullanım sırasında fazladan soğutma performansı sağlamak için fanların hava akışını ayarlamak amacıyla kullanılabilen Acer CoolBoost uygulamalarını barındırıyor

Predator 21 X Şubat ayında Kuzey Amerika’da 8,999 $’dan, ve Ekim ayında EMEA’da 9,999 €’dan başlayan fiyatlarla bulunacak.

Yenilenen Predator 17 X Ocak ayında Kuzey Amerika’da 2,599$’dan, ve Ocak ayında EMEA’da 2,999€’dan başlayan fiyatlarla bulunacak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here