Ana sayfa Haber Acer Predator 15 Türkiye”de satışa sunulmaya başlandı

Acer Predator 15 Türkiye”de satışa sunulmaya başlandı

0

Acer”ın yeni Predator dizüstü oyun bilgisayarları 6. nesil Intel® Core i7-6700HQ işlemci , NVIDIA GeForce GTX980 grafikler, 32GB’a kadar DDR4 bellek ve kurumsal seviyede 512GB  NVMe PCIe katı hal sürücülerine sahip  Killer DoubleShot Pro Ethernet ve Wi-Fi bağlantılarının üst düzey yüksek hızlı transfer için birlikte çalışmalarına izin verir  Acer yazılımı olan Predator FrostCore üçlü fan tasarımı ısıyı dağıtır ve dizüstü bilgisayarların serin ve sessiz bie şekilde çalışmalarını sağlar. Yeni dizüstü bilgisayarlar oyuncuların klavye aydınlatmasını özelleştirebilmelerini ve programlanabilir tuşlarla oyun özelliklerini kontrol edebilmelerini sağlayan Acer PredatorSense oyun kontrol paneline sahip. Predator SoundPound 12 watt kristal netliğinde ses ve zengin bas için dört dahili hoparlör ve iki subwoofera kadar mükemmel bir ses kombinasyonu sunabiliyor.

performans için tüm modeller Intel Core i7-6700HQ işlemciye sahipken, belirli modeller NVIDIA GeForce GTX980 grafiklere, 32GB’a kadar DDR4 belleğe ve 10GB’lık bir filmi 4 saniye içerisinde indirebilen kurumsal seviyede 512GB NVMe PCIe katı hal sürücülerine2 sahiptir. Ayrıca, full USB 3.1 Type-C desteği dosyaların, filmlerin, şarkıların ve fotoğrafların harici depolama cihazları arasında ultra hızlı bir şekilde aktarılabilmelerini sağlar.  Oyunda gecikmeyi önlemek amacıyla, Acer Predator dizüstü bilgisayarlar üst düzey yüksek hızlı transfer için Ethernet ve Wi-Fi bağlantılarının birlikte çalışabilmelerine izin veren Killer DoubleShot Pro özelliğine sahiptir. Killer Ağ Yöneticisi her bağlantının özelliklerini belirler ve hangi uygulamanın hangi bağlantıda çalışacağına karar verir. Predator 15 dizüstü bilgisayar serisi 15.6 inç Full HD veya 4K (3840×2160) Ultra HD panelli modellere sahiptir ve üst düzey oyun görselleri ve gerçekçilik için bir NVIDIA G-SYNC monitör dahil olmak üzere üç ekranı destekleyebilir.  
üçlü Fan Tasarımı Serin Tutar  Bilgisayarlarının düşük sıcaklıklarda çalışmasını isteyen üst düzey kullanıcılar için, Predator FrostCore bilgisayar performasını ihtiyaç duyulan performansa yükseltir. Cihazlar, yoğun oyun oturumlarında dizüstü bilgisayarın optik disk sürücü yuvasına takılabilen ve çalışırken değiştirilebilen Acer’a özel bir Cooler Master fan modülü içermektedir.  Acer“ın toz koruma sistemi Predator DustDefender toz birikimini önlemek, ısı yayılımını geliştirmek ve gürültüyü minimuma indirmek için iki yüksek hızlı ve ters dönüşlü fan kullanır. Fan bıçakları yüksek performans bileşenleri arasında hava akışını iyileştirmek için son derece yüksek hızda çalışan pratik bir toz itme mekanizmasından yararlanır. Tozu önleyerek ve serinlik sağlayarak, Predator DustDefender performansın sürekli olmasını garanti eder, kullanıcı konforunu iyileştirir ve bilgisayarın kullanım ömrünü uzatır.  Son olarak, CoolBoost uygulaması fanların hava akışının özel olarak ayarlanabilmesine izin verir. Turbo Modu seçeneği yoğun kullanımda ekstra destek gerekli olduğunda maksimum fan hızı ve soğutma gücü sağlar.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here