Ana sayfa Haber Acer’ın yeni yüzü dünyanın en ünlü DJ’i Tiësto

Acer’ın yeni yüzü dünyanın en ünlü DJ’i Tiësto

0

Acer”ın yeni global reklam kampanyasında Tiësto”nun kişisel asistanı Vernon bir süperstar DJ olmak için Aspire P3’ünü kullanıyor!

Acer dünyaca ünlü süperstar DJ Tiësto ve kişisel asistanı Vernon’un rol aldıkları yeni reklam kampanyasını geçtiğimiz günlerde tanıttı. Kiefer Sutherland ve Megan Fox’un oynadığı 2012 kampanyalarının devamı olan yeni reklamda,baş roldeki karakterlerin sınırların ötesini keşfetmek ve kendilerinin farklı bir yönünü ortaya çıkarmak için Acer ürünlerini nasıl kullandıkları anlatılıyor.
 
Hikaye Tiësto”nun kişisel asistanı Vernon”a odaklanıyor. Reklamda günlük işlerini yapmak ve gizliden gizliye DJ olma tutkusununun peşinden gitmek için yeni Aspire P3 Ultrabook’u kullanan Vernon’u izliyoruz. Yeni keşfettiği DJ’lik yetenekleri canlı bir performans geçici olarak kötü gitmeye başladığında Tiësto”nun yardımına koşması için işe yarıyor.
Global kampanya televizyon, basılı mecralar, billboardlar, sosyal medya ve satış noktaları aracılığıyla farklı noktalarda birçok insana ulaşacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here