Ana sayfa Haber Acer”ın multimedya canavarı Türkiye”de

Acer”ın multimedya canavarı Türkiye”de

0

V Nitro dizüstü serisinin Türkiye’de satışa sunulması ile birlikte, barındırdığı altyapı özellikleri sayesinde kullanıcılara daha iyi bir multimedya performansı sözü verildi. Acer’ın Aspire Nitro serisinde zengin görseller, yüksek ve kaliteli sesler Blu-Ray filmlerle birleştiğinde Acer’ın asıl amacı anlaşılıyor. 

Aspire V Nitro, multimedya çözümü sağlamak istiyorsa bunun ilk adımı tasarımdaki incelikler olduğunun farkında. Bu nedenle Acer Aspire V Nitro‘da kullanılan materyaller, kullanıcının dizüstü bilgisayara yumuşak dokunuş hissi almasına neden oluyor. Kullanıcının duyularına hitap etmesiyle birlikte tuşlarında kullanılan tipografi özellikleri ve klavyede kullanılan aydınlatma sayesinde de daktilo işleri kolayca ve göz yormadan yapılıyor.

Aspire V Nitro serisinde tasarımın gölgesinde kullanılan düşük voltajlı işlemciler ile performans konusunda da kullanıcılara söz verildi. 4. nesil Gen Intel Core teknolojisi, tasarruflu bir şekilde oyun performansı ve eğlence deneyimi sağlayacak.

Acer, yeni bilgisayarında görselliğin yanında işitsel olarak da bazı farklılıkları ortaya seriyor. Aspire V Nitro serisinde bulunan Dolby Digital Plus Home Theatre teknolojisi kullanıldığı için eğlenceyi tam seviyeye çıkarıyor. 

Aspire V Nitro’da, Acer DustDefender teknolojisinden de faydalandı. Cihazın ömrünü daha da uzatmak, performansı arttırmak ve elbette bu işlevleri yaparken de cihazın soğuk kalmasını sağlanıyor. 

Acer Aspire V Nitro; ekim ayından itibaren 17 inç ekran ve i5-i7 işlemci yelpazesi ile 2499 TL’den başlayan fiyatlar ile mağazalardan satın alınacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here