Ana sayfa Haber Acer”ın IFA 2015″te tanıttığı tüm cihazlar

Acer”ın IFA 2015″te tanıttığı tüm cihazlar

0

Acer‘ın IFA 2015‘te tanıtacağı teknolojileri geçtiğimiz hafta düzenlediğimiz haberde belirtmiştik, nihayet Acer bu teknolojileri IFA 2015′te tanıttı, Acer’ın standında Acer’ın e-sports takımıyla geliştirdiği Predetor serisi oyun bilgisayarları ve oyun tabletleri, Windows 10 Mobile sistemine sahip akıllı telefonlar, Android 5.1 sistemine sahip akıllı telefonlar, All-in One bilgisayarlar, Chromebook ve monitörler var. 

Windows 10 sistemine sahipi yeni masaüstü bilgisayarlar arasında 23.8″ büyüklüğünde, All in One formunda Aspire U5 serisi ve Revo Build serisi bulunuyor. Bu seriler Intel’in 6. Nesil Skylake işlemcileriyle donatıldı 

Acer’ın bir Windows 10 modeli daha, geçtiğimiz yıl Acer’ın ürün yelpazesinde bulunan Aspire R 13 modelleri, firmanın bu yıl yenilediği modellerden bir tanesi. Tablet formunda ve dizüstü formunda kullanılarak her kullanıcı kitlesine yönelik tekrar geliştirilmiş.

Google’ın genellikle öğrencilere yönelik ürettirdiği yeni nesil Chromebook modeli Chromebook R11 de firmanın IFA 2015’teki standında sergileniyor.

Dizüstü bilgisayarlarının materyallerinde yenilik getiren malzemeyle tasarlanan Aspire V Nitro serisi tekrar yenilenerek kullanıcıyla buluştu. Aynı zamanda Aspire serisinden V13 de sergileniyor.

Acer Liquid’lerle geçtiğimiz yılki IFA fuarında da tanışmıştık. Firma Android ve Windows işletim sistemli akıllı telefonlarına devam ediyor, Windows 10 Mobile ve Android 5.1 sistemine sahip iki farklı varyasyon modeli de piyasaya sürülmek üzere sergileniyor.

 

Acer, görünüşe göre 2016 yılı itibariyle sadece dizüstülerin yanısıra oyuncu serileri olan Predetor modellerine yoğunlaşıyor:

Acer’ın yenilenen Predator serisi oyun ürünleri,  Predator 17 ve Predator 15 dizüstü bilgisayarlar CPU ve GPU sıcaklıklarını %5’e  kadar düşürmek için optik sürücüde değiştirilebilen üçüncü bir fan modülü olan Predator FrostCore’u destekleyerek, sistem özellikle overclocking işlevlerinde dahi iyi performans sergileyebilir.

Predator 8 tablet ses kalitesini gerçek surround ses ile geliştirmek için özel bir DSP algoritmalı dört hoparlör dizisi olan Predator Quadio’yu destekler ve Predator TacSense oyunlar ve videolar için duyusal geri bildirim sağlar.

Predator G6 ve G3 masaüstü bilgisayarlar 6. nesil Intel Core işlemciler, 64GB’a kadar DDR4 sistem belleği ve NVIDIA GeForce GTX grafiklerle birlikte, kasalarında güçlü bir zırhla kaplı durdurulamaz savaş makineleridir. Predator G6 makinenin tüm potansiyelini tek tuşun basılmasıyla serbest bırakan One-punch overclocking özelliğine sahip olmakla birlikte her iki bilgisayar da hava akışını optimize eden ve içerideki ısıyı verimli bir şekilde dışarı çıkartan gelişmiş termal sistem, Acer IceTunnel içerir.

Ayrıca, Predator Z35 monitör sarmal bir oyun deneyimi için NVIDIA G-SYNC grafiklere, 35 inç 21:9 UltraWide Full HD (2560×1080) panel ile 2000R eğime ve 144Hz’e (200Hz’e çıkarılabilir) kadar yenileme hızına sahip.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here