Ana sayfa Haber Acer”ın IFA 2015 planları

Acer”ın IFA 2015 planları

0

Acer, IFA 2015 fuarına akıllı saatleri, Android tabletleri ve Windows 10 dizüstüleriyle girecek gibi görünüyor. Firma için en heyecan verici detay ise, Acer, büyük bir ihtimalle Windows 10 Mobile işletim sistemine sahip amiral gemi modelleri tanıtmakla birlikte hibrit kullanım prensiplerine sahip görseldeki R13 modeline benzer menteşeli bir model daha tanıtacaklar gibi görünüyor. Acer, aynı zamanda Android tabletleriyle birlikte Android 5 sistemine sahip Acer Liquid modeli akıllı telefonlar da tanıtabilirler. 

Acer R13 modeliyle ilgili elimizde olan bilgiler, 1TB hafızası, Windows 10 işletim sistemi ve Intel HD Graphics grafik işlemcisi olacağına yönelik. Bununla birlikte ilk etapta sadece Intel i5 işlemcili modelleri tanıtılıp ardından aynı modelin i7 modelleri daha sonraki aylarda firma tarafından tanıtılacak. Dönnem içerisinde Windows 10 ile beraber hazırlanan Office 2016‘nın da Acer’ın bu dizüstü modelinde ücretsiz olarak sunulacağı bilgisi var, ek olarak bu modelde Intel RealSense teknolojileri, ekstradan eklenen tablet modunun da bulunacağı söyleniyor.

Acer’ın tanıtacağı akıllı saatler, Android Wear‘a sahip olup olmayacağı bilinmiyor anca bu saatlerin bir akıllı bileklik formunda olma ihtimalli oldukça yüksek. 4 renk yelpazesine sahip olan bu akıllı bileklikler, aynı zamanda Bluetooth konuşma yeteneğine de sahip olacağı belirtildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here