Ana sayfa Donanım Acer İconia One 7 özellikleriyle dikkat çekiyor

Acer İconia One 7 özellikleriyle dikkat çekiyor

0

Acer bugün New York’taki “Bir Dokunuş Daha Bağlı” lansmanında Acer Iconia One 7‘yi tanıttı.  Intel Inside® kullanan ve çok kolay taşınabilen bu cihaz ; eğlence, heyecan, şık tasarım ve benzersiz renk seçenekleri arayan herkes için ideal bir tablet. Uygun fiyatı bu ürünü aileler, çocuklar, yeni kullanıcılar ve bütçesi kısıtlı olan herkes için daha da cazip bir hale getirmektedir. Intel® Atom™ Z2560 işlemci sayesinde oyunlar ve videolar Acer Iconia One 7‘de kesintisiz biçimde oynatılabilir. 7 inç LED arka aydınlatmalı ve IPS” teknolojisine sahip HD ekran; oyunlar, web siteleri, e-kitaplar ve tüm görsellerin net ve canlı gözükmelerini garanti etmek için 1280×800 çözünürlüğe sahiptir. 16:10 ekran videolar için idealdir ve kullanıcılar 720p video izlerken 7 saate kadar pil ömründen faydalanabilirler.

 

Acer Iconia One 7 Android 4.2 (Jelly Bean) ile çalışmaktadır ve Andoid 4.4’e (Kitkat) yükseltilebilir. Acer Iconia One 7“nin her hayat tarzına uygun farklı renk seçenekleri” bulunmaktadır.  Arka kasası benzersiz bir görünüm ve duygu veren şık dokulu bir desene sahipken aynı zamanda da kayma önleyici özelliği vardır. Acer Iconia One 7‘nin ince profili yalnızca şık olmakla kalmaz, aynı zamanda tek elinizle kullanılması da çok kolaydır. Yalnızca 8,9 mm kalınlığındadır ve hem kullanımı hem de paylaşımı eğlenceli, hafif bir yol arkadaşıdır.

 

 

Acer İconia One 7 özellikleriyle dikkat çekiyor

 

 

Acer Iconia One 7 en önemli anlarınızın yakalamak için ön ve arka kameralarla ve daha net sesler için iki hoparlörle donatılmıştır.  Ayrıca, daha fazla içerik taşımak ve kolay paylaşım için ilave depolama sağlayan bir MicroSD™ kart yuvasına sahiptir. Kullanıcılar daha fazla depolamadan faydalanmak için AcerCloud™ özelliğini kullanabilir ve video, fotoğraf, müzik ve belgelerini birden çok cihaz arasında sorunsuz bir şekilde paylaşmanın tadını çıkarabilirler. Iconia One 7 Mayıs ayının ortasından itibaren 139€‘dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here