Ana sayfa Haber Acer dizüstü akıllı telefon ve monitör gibi yeni teknolojilerini New York”ta tanıttı

Acer dizüstü akıllı telefon ve monitör gibi yeni teknolojilerini New York”ta tanıttı

0

Acer biraz kritik bir dönemden geçiyor. Firma, teknolojilerini dönem içerisinde duyurmaya devam etse de geçtiğimiz yıl CEO’ları şirketin kasası hakkında; “tam bakır kuru bakır” yorumunu yapmıştı. Buna rağmen firma New York’taki etkinliğinde monitörlerini, dizüstülerini, oyun bilgisayarlarını ve akıllı telefonlarını tanıttı. 

Switch Alpha 12 içinde fan olmadığı için ultra ince bir tasarımda sessiz ve güvenilir bir çalışma sağlayan firmanın tescilli sıvı soğutma teknolojisi ile Acer”ın sevilen 2’si 1 arada serisini yeni bir seviyeye taşıdı. Ultra ince S serisi şimdi Aspire S 13 ile en iyi performans ve yapıyı son derece makul bir fiyata sunuyor. Acer ayrıca, Acer, Aspire R 15 ile en ince 15 inç 360 derece dönüştürülebilir cihazını da yarattı.

Acer”ın güçlü ve ödüllü Predator oyun bilgisayarları serisine yeni olarak Predator 17 X dizüstü ve Predator G1 masaüstü bilgisayarları eklendi. Bu oyun bilgisayarları dört büyük sanal gerçeklik (VR) sağlayıcısının sunduğu cihazlar için hazırlar: Oculus, HTC Vive, OSVR ve StarVR. Predator 17 X’teki masaüstü bilgisayar bileşenlerinden gelen inanılmaz performansı mümkün kılan özel üç fanlı soğutma sistemi gibi heyecan verici inovasyonlar, oyunculara sektör lideri performansın keyfini taşınabilir oyun makinelerinde çıkarma imkanı sunuyor.

Acer ödüllü P6 kurumsal dizüstü bilgisayar ailesinin en yeni üyesi olan yeni 15 inç TravelMate P658 dahil olmak üzere, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve monitörlerin dahil olduğu yeni kurumsal serilerini vitrine çıkardı. Qualcomm Atheros‘tan 4.6 Gbps’e kadar hız sağlayan en yeni 802.11ad gigabit Wi-Fi teknolojisini barındırmakta ve Acer ProDock Wireless aracılığıyla bilgisayarı birden çok ekrana, ağa ve diğer giriş/çıkış noktalarına bağlayarak kesintisiz, kablolu benzeri bir verimlilik ortamı sağlamaktadır.

Veriton N serisi esneklik, güvenlik ve yönetilebilirliği 1 litrelik kompakt bir boyutta bir araya getiren yeni N6640G ve N4640G ticari masaüstü bilgisayarlar ile yenilendi. Modüler tasarımıyla grafik kartları, optik sürücü ve mevcut giriş/çıkış seçenekleri ile genişletilebilmektedir. Ekranın dört köşesindeki dar çerçeve ile ZeroFrame tasarımına sahip olan yeni Acer BE0 serisi ticari monitörlerle birlikte uyumlulukla  çalışır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here