Ana sayfa Mobil Acer’dan yeni tablet serisi: Iconia

Acer’dan yeni tablet serisi: Iconia

0

Acer Iconia Tab W500: Hem PC, Hem Tablet

Acer ICONIA TAB mükemmel bir dokunmatik deneyim isteyen, fakat henüz klavyeden vazgeçmeye hazır olmayan kullanıcılar için ideal. Arzu ederseniz klavyeyi cihazdan çıkarıp tablet olarak taşınabilir hale getirebiliyorsunuz. Bu nedenle evde ya da ofis kullanımına da uygun.

Zıt dünyaları bir araya getiren ICONIA TAB W500, tabletin kolay kullanımı ile PC”ye olan alışkanlığı birleştirerek kullanıcılara ihtiyaçlarına göre her an her yerde en mükemmel eğlence deneyimini ve verimlilik fırsatını sunuyor. ICONIA TAB W500 eğlence ve verimlilik dünyası arasında etkili bir köprü görevi görüyor.
 

ICONIA TAB W500″de 5 parmağınızı ekrana dokundurunca kolayca başlatılan Acer Ring ile seçtiğiniz 6 programa hızlıca erişebiliyorsunuz. Acer Ring”deki uygulamalar arasında disk alanını yönetip optimize etmek için Temiz Disk (Clean Disk), ekran görüntülerini hızlı bir şekilde seçmek, etiketlemek ve kesmek için Ekran Alıntısı Aracı (Snapping Tool), tablet ayarlarına ince ayar yapmak için Aygıt Kontrolü, Acer Crystal Eye Web Kamerayı başlatmak için Kamera, Hesap makinesi ve Acer ICONIA TAB W500″de kayıtlı oyunlara kolayca erişmek için Oyunlar sembollerini kullanabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here