Ana sayfa Donanım Acer’dan Star Trek”li notebook!

Acer’dan Star Trek”li notebook!

0

Acer Aspire R7 “Star Trek: Bilinmeze Doğru” Dizüstü Bilgisayarı e-Bay üzerinden satışa çıkardı!

Sınırlı üretim Acer Aspire R7 “Star Trek: Bilinmeze Doğru” paketi, Star Trek logolu kum püskürtme kaplaması ve parlak yüzeyiyle paslanmaz çelikten tasarlanmış devrimsel R7 dokunmatik dizüstü bilgisayarın yanı sıra, Star Trek logolu bilgisayar kılıfı içeriyor. Ayrıca, filmin oyuncuları tarafından imzalanan film posteri, arka planlar ve videolar, Star Trek Film Müzikleri, Star Trek: The Video Game oyunu ve Acer ile Paramount Pictures tarafından verilen sınırlı üretim özgünlük belgesi eşsiz “Star Trek: Bilinmeze Doğru” ürün paketine dahil.

Açık arttırma teklifleri 14 Haziran’da başladı ve 24 Haziran’da sona erdi. Acer R7, 8,500 dolara alıcı buldu. www.ebay.com/theonlyone Net gelirlerin tümü iki hayır kurumuna bağışlandı. The Mission Continues ve Save the Children.

Acer dünyadaki şanslı bir kişiye Acer Aspire R7 “Star Trek: Bilinmeze Doğru” sınırlı üretim paketinin tek sahibi olma şansını verdi. özel paslanmaz çelikten Star Trek logosuyla, bu sınırlı üretim Acer Aspire R7 dizüstü bilgisayar tüm Star Trek hayranlarını çok kıskandıracak.

Acer, Aspire R7 Star Trek sınırlı üretim paketine ek olarak, ayrıca hayranlarına başka bir benzersiz koleksiyon ürünü sunmak ve bağış gelirlerini arttırmak amacıyla oyucular tarafından imzalanmış iki adet “Star Trek: Bilinmeze Doğru” film posterini açık arttırmaya eklediler. Bu özel açık arttırma detaylarına www.ebay.com/theonlyone adresinden ulaşabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here