Ana sayfa Donanım Acer”dan ilk 27-inç 3D LED monitör

Acer”dan ilk 27-inç 3D LED monitör

0

Acer, HDMI ve DVI (dual link) 3D çözümü destekleyerek kullanıcıların stereoskopik teknolojinin getirdiği çok çeşitli fırsatları her yönüyle deneyimlemelerini sağlayan “”ilk 27 inç 3D monitör HN274H B'”yi sunar

3D teknolojisiyle birlikte, HN274H B ekranı HDMI veya DVI-DL aracılığıyla daha parlak Full HD 3D görüntüleri garanti eden en yüksek kalite monitör özelliklerine sahiptir. Sinemanın görkemine hiç olmadığı kadar kendinizi kaptırmanız için ve en güncel uydu yayınlarını ve karasal 3D yayınları izlemenizi sağlayan setüstü bir cihaz aracılığıyla 3D TV programlama için sarmal 3D oyunları, 3D kameraları, 3D Blu-ray Disc oynatıcıları çalıştıran 3D bilgisayarlara ve 3D oyun konsollarına bağlanabilir.
 
ACER HN274H B
Diğer çözümlerden iki kat daha parlak sarmal 3D görüntüler sunan NVIDIA 3D LIGHTBOOST ve NVIDIA 3D Vision 2 gözlük aracılığıyla gelişmiş ev eğlencesi garantilidir. Gelişmiş active shutter (aktif kapatıcı) 3D teknolojisi ve monitörün dahili IR vericisi ile Acer HN274H, birden çok gözlük aynı aynda kullanılabildiği için en sevdiğiniz filmlerin veya oyunların keyfini arkadaşlarınızla birlikte çıkarabilmenizi sağlıyor.

HN274HB en yüksek kalitede özellikler ile her ortama rahatça uyum sağlayan son derece sofistike bir tasarımı bir araya getirir. Daha zengin bir görsel etki için ince tabanında karşıt bir renge sahip bir çerçeve bulunur ve gözyaşı biçimli güç butonu son derece şık bir hava katar. Dokunmatik kontrollerinin rahat kullanımı ve karışık havalandırma tasarımı monitöre her yönüyle gösterişli bir görünüm ve duygu veriyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here