Ana sayfa Mobil Acer”dan iki yeni Windows 8 tablet!

Acer”dan iki yeni Windows 8 tablet!

0

Tablet dünyasında Windows 8 egemenliği hızla büyüyor! İki Acer tablet daha W8 ile birlikte bizleri karşılayacak.
 

Windows 8 tabanlı dokunmatik ekranlı ultrabook haberleriyle sarsılan teknoloji dünyası, Windows 8 ismini uzun süre daha duyacak gibi görünüyor. Zira tablet bilgisayar sektöründeki birçok firma, yeni tabletlerinde Windows 8″e yer vermeye başlamış durumda. Bu akımın son öncüsü de Acer. Acer”ın Iconia Tab W700 ve W510 adlı yeni tabletleri Windows 8 ile birlikte gelecek.
 

Acer Iconia Tab W700
 
Acer”ın geçen sene piyasaya sürdüğü Iconia Tab W500, Windows 7 dokunmatik ekran versiyonuyla birlikte gelmişti. Firmanın bu ürün hariç tüm tablet bilgisayarları Android destekli gelirken, bu sene W serisine iki yeni ürün eklemeye karar vermiş gibi görünüyor. W700 11.6 inç ekran boyutu ve 1920×1080 çözünürlükle birlikte gelecek. 10 parmak etkileşimini de destekleyecek. Ayrıca üç USB 3.0 port”u ve Dolby Home Theater özelliğiyle gelecek ve pil ömrü 8 saate kadar çıkabilecek. 5 MP arka kamera ve bir de ön kameraya sahip olacak olan W700″ün ortalama pil ömrünün ise 8 saat olacağı iddia ediliyor.
 

Acer Iconia Tab W510
Acer”ın Windows tarafında piyasaya süreceği diğer tablet bilgisayar ise W510 olacak. 10.1 inç ekran ile birlikte gelecek olan ürünün çıkartılabilir bir de klavyesi mevcut olacak. İkinci bir pil yuvası barındıracak olan tablet böylece normal tabletlere kıyasla iki kat pil ömrü sunacak. ürünlerin işlemcileri ile ilgili bir bilgi açıklanmazken, fiyatlandırma ile ilgili de henüz bir bilgi bulunmuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here