Ana sayfa Donanım Acer Aspire X750 serisi

Acer Aspire X750 serisi

0

Günlük kullanım, eğlence ve çoklu görevleri sorunsuz yürütmek için mükemmel

Acer, yeni Aspire x750 serisine yüksek çözünürlüklü multimedyanın, dolgun seslerin ve zahmetsizce yürütülen çoklu görevlerin tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeyi dahil etmiştir. Turbo Boost 2.0 teknolojisi ve yükseltilmiş medya yetenekleriyle ikinci nesil Intel Core i işlemciler sayesinde, bu dizüstü bilgisayarlar daha kolay içerik oluşturmak ve eğlence için akıllı performans ve gelişmiş grafikler sunar. üstelik, turbo bilgisayar gücüyle enerji tasarrufunu birleştirirler.

Aspire x750 dizüstü bilgisayarlarda görsel eğlence olağanüstüdür. Seri, canlı gibi resimler ve gelişmiş görüntüler sunan yüksek çözünürlüklü Acer CineCrystal™ LED arka aydınlatmalı ekranlarla üç farklı boyutta – 35.5 cm (14″), 39.5 cm (15.6″) ve 44 cm (17.3″) – elde edilebilir. 16:9 en-boy oranına ve yüksek çözünürlüğe sahip Aspire x750 serisi, her yerde üst düzey sinema eğlencesi için yüksek tanımlı nefes kesen görseller sağlar.
 

 

 

 

Son sürüm HDMI standardı yalnızca HD deneyimini daha büyük bir ekrana aktarmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bugünün 1080p sistemlerinin çok ötesindeki video çözünürlükleri için destek sağlar, kullanıcıların video, ses ve veri akışlarını tek bir kabloda birleştirmelerini sağlayan özel bir veri kanalını kullanır ve IP erişimli cihazlardan yararlanır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here