Ana sayfa Donanım Acer Aspire V5 serisi duyuruldu

Acer Aspire V5 serisi duyuruldu

0

Acer’ın Aspire V5 serisi laptopları duyuruldu

Günümüzün trendi kullanıcıların her an ve her yerde hem eğlence hem de içerik oluşturma amaçlı kullanımlarına izin veren daha ince ve daha hafif dizüstü bilgisayarlara yönelik. V5 Serisi dizüstü bilgisayarların tümü aynı sınıftaki diğer tasarımlardan % 30 daha ince ve bu nedenle mobil kullanımları son derece kolay. 14 inç modeli dahi bir optik sürücü içeriyor ve yine de 21 mm’den ince ve yaklaşık 2 kg ağırlığında.
 

Intel Core ailesi işlemciler ve NVIDIA GeForce GT Serisi grafikler etkileyici günlük çoklu görevler ve içerik oluşturma için mükemmel performans sağlarken, HD uyumlu 10 noktalı dokunmatik ekran multimedya kullanımı ve dokunma deneyimini optimize ediyor.
 

 

Akıllı bir güç yönetimi ve bileşen düzeni performanstan ödün vermeden akustik ve termal konforunu optimize ediyor. Bu dizüstü bilgisayarlar ister çalışıyor, ister favori eğlencenizin tadını çıkarıyor olun sessiz ve konforlu bir şekilde kucağınızda kullanılabiliyor. ENERGYSTAR belgeli V5 Serisi çevre dostu olmanıza yardımcı olmak için güç tasarrufunda bulunuyor.
 

Kolayca mobil olarak kullanılabilen V5Serisi en çok ziyaret edilen erişim noktalarını otomatik olarak tarayan ve kaydeden Acer Instant Connect özelliğine sahip ve kullanıcılar internete geleneksel yöntemlerden dört kat daha hızlı olarak yalnızca 2,5 saniyede bağlanıyor.
 

 

Kullanıcılar kolayca online bağlantı ve bir kabloyla harici görüntüleme sağlamak için LAN/VGA kombo bağlantısı ile çok yönlü mobiliteden yararlanabilir. Diğer dijital cihazlar arasında dosya paylaşımı USB 3.0 bağlantı noktaları aracılığıyla hızlı ve kolay.
 

 

Şık, akıcı tasarımının yüzeyi bu dizüstü bilgisayara dokunmanın rahatlığını gösteren bir pürüzsüzlüğe sahiptir. Tam boy yumuşak klavye ve geniş touch pad”i uygun konumda yerleştirilmiştir ve kolay navigasyon ve arttırılmış verimlilik için ergonomik.
 

 

V5 Touch 14″” modeli teknik özelliklere bağlı olarak 899$+kdv”den başlayan fiyatlarla Vatan Bilgisayar ve Gold Mağazalarında raflardaki yerini almış.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here