Ana sayfa Donanım Acer Aspire P3 incelemesi.

Acer Aspire P3 incelemesi.

0

 

Acer“ın ultrabook-tablet karışımı modeli Aspire P3 ile test merkezimizi şenlendirdi. Kızaklı yapısı sayesinde ultrabooktablet karışımı bir yapıda olan Acer Aspire P3, firma tarafından “Dönüştürülebilir Ultrabook” olarak lanse edilmişti. Biz de sizler için tepeden tırnağa P3″ü inceledik.İlk görünüş itibariyle Acer”ın dönüştürülebilir ultrabook-tablet karışımı modelinin,göz alıcı süper ince ve hafif dizaynı göze çarpıyor. Ekran kısmı tam olarak klavye üzerine kapatılarak tablet formunda kullanılabiliyor ve klavye ile esas gövde birbirinden ayrılabiliyor. 

 

 

Ultrabook ve tablet arasında geçiş görevi gören koruyucu kılıfı ile birlikte ultrabook”tan tablete hızlı bir geçiş yaparak “dönüştürülebilir ultrabook” modelinin hakkını verebilirsiniz. Aspire P3″ün kalınlığı 20 mm ve ağırlığının 1.3 kg. olmasıyla, taşınabilirliği sayesinde kesinlikle tercih listesinin üst sıralarında yer almalı.

 

Teknik olarak üzerinde 11.6-inç 1600×900 piksel HD IPS dokunmatik ekran yer alan model, gücünü Intel Core i3 ya da i5 işlemci seçeneklerinden alıyor ve 60GB ya da 120GB depolama alanı seçilebiliyor. Cihazın 5 MP arka kamerası ile pek çok farklı fotoğraf çekme özelliği bulunmasının yanında rahatlıkla görüntülü konferans verebilirsiniz. Acer Aspire P3 fotoğraf görüntüleme imkanı sunduğu gibi, iletişimde kalma ve eğlenme amacıyla da kullabilirisiniz. 178 derecelik görüş açısı da başarılı olmakla birlikte ekran 10 noktadan dokunmayı destekliyor.

 

 

Acer Aspire S3, ses kalitesi bakımından da beklentilerimizin üstünde çıktı. Dolby Home Theater ses özelliği Aspire S3‘ün ne denli kaliteli ses çıkardığının bir göstergesi olarak düşünülebilir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here