Ana sayfa Donanım Acer, Aspire M serisini duyurdu

Acer, Aspire M serisini duyurdu

0

Yeni Acer Aspire M5 Serisi: Hafif, Güçlü ve Hızlı

Aspire M serisi, Yeni metalik gümüş üst kapağıyla dikkat çeken ve 22 mm’lik inceliğe ve 2.35 kg’nin altındaki ağırlığa sahip ve genel olarak şık görünüyor.
 

 

Cihaz grafik gücünü fiziksel oyun detaylarını ve efektleri hızlandıran PhysX destekleyen 1GB DDR5’e sahip, DirectX 11 destekli NVIDIA GeForce GT640M’den alıyor. İşlemciye baktığımızda üçüncü nesil Intel Core işlemci ailesini kullanıyor.
 

Acer Aspire M5 Serisi, Acer Green Instant-On uyku modundan 1,5 saniye içinde hızlı devam etme özelliği sağlıyor. Benzer şekilde, Acer Instant Connect kullanıcıların internete geleneksel yöntemlerden dört kat daha hızlı bir şekilde yalnızca 2,5 saniyede bağlanabilmelerini sağlayarak en sık ziyaret edilen erişim noktalarını otomatik bir şekilde tarayıp kaydediyor.
 

Geniş sabit disk sürücüsü büyük dosyalar için yeterince alan sunarken, entegre sürücüsü anında açılma özelliği sağlıyor. Yalnızca SSD yapılandırması da ayrıca mevcut. Son derece dayanıklı olan SSD kullanıcıların dosyalara daha hızlı erişebilmelerini, pilin daha uzun süre dayanmasını ve daha sessiz bir çalışma sağlıyor. Timeline geleneğinde olduğu gibi, bu Ultrabook yalnızca tek bir şarj ile tüm gün multimedya kullanımı ve üretkenlik sağlayan 8 saatlik pil ömrü sunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here