Ana sayfa Donanım Acer Aspire E 14 ve E 15 Dizüstü Bilgisayar serisi ile işleriniz...

Acer Aspire E 14 ve E 15 Dizüstü Bilgisayar serisi ile işleriniz rahatlayacak

0

Acer bugün zaman içinde kendini kanıtlamış teknolojilerle üretilen ve uygun fiyatla günlük verimlilik, bilgi ve eğlence özellikleri arayan kullanıcılar için ideal olan Aspire E 14 ve E 15  dizüstü bilgisayar serisini tanıttı. Bu ürünler kullanıcıların kişiliklerini vurgulamak için modaya uygun pek çok farklı renk seçeneğiyle temin edilebilir. Dokunmatik/Dokunmatik Olmayan, Full HD/HD ve parlak ekranlarla farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için eksiksiz ekran seçenekleri mevcuttur. 10 noktadan çoklu dokunmatik ekran* kullanıcıların içerikleri hızlıca tarayabilmeleri için parmak uçlarıyla tıklama, çekme ve sıkıştırma hareketlerini yapabilmelerini sağlar. Yumuşak navigasyon deneyimi altı çekirdekli Windows 8.1 TouchPad hareketlerini destekleyen hassas Touchpad ile daha da geliştirilmiştir ve touchpad’deki istenmeden yapılan tıklamaları ve imleç hareketlerini azaltarak büyütme için sıkıştırma, yumuşak geçişler ve ekranda gezinmeyi geliştirir. Acer’ın yumuşak klavyesi sessiz bir yazı yazma deneyimi sunarken sağlam bir dokunma geribildirimi veren daha derin tuş vuruşları ve yeterli aralığa sahip tuşlar sağlar.

 

Opsiyonel M-DISC Ready™ sürücüsü* uzun yıllar boyunca güvenli veri saklamak ve fotoğraflar ya da verileri korumak için M-DISC™ ortamında 4.7GB’a kadar veri depolama alanı sağlar. Zero Air Gap teknolojisi* parlak ortamlarda veya güneş ışığında bile ekranın kontrast oranını arttırır ve panel görünürlüğünü geliştirir. Şık ve uygun maliyetli bir dizüstü bilgisayarda taşınabilirlik, verimlilik ve eğlence arayan kullanıcılar için tasarlanan Acer Aspire E 14 ve E 15 serisi 7 saate kadar pil ömrü sunar. Dahili bir optik sürücüye sahip olan Aspire E 15 bu boyut ve ürün segmentindeki en ince forma sahip ürünlerden biridir. Aspire E 14 ve E 15 Serisi kullanıcıları tüm içeriklerinin parmaklarının ucunda olmasının rahatlığını doyasıya yaşayabilirler. Dahili AcerCloud  verileri birden çok cihaz arasında otomatik olarak senkronize ederek dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları ve tabletler arasında bilgi paylaşımına izin verir. AcerCloud internet aracılığıyla uzaktan kaydedilen fotoğraf, müzik, video ve belgelere erişim sağlar. Yalnızca ilgili Acer Photo, Acer Media, Acer Docs, Acer Remote Files simgelerine tıklamanız uzaktaki dosyalarınıza her yerden erişmeniz için yeterlidir.

 

  

Acer Aspire E 14 ve E 15 Dizüstü Bilgisayar serisi ile işleriniz rahatlayacak

 

 

Giriş/çıkış noktalarının sol ve sağ yanlara yerleştirilmesi Aspire E 14 ve E 15 Serisinin diğer çevresel birimlerle kolay biçimde bağlantı kurmasını sağlar. Gelişmiş multimedya deneyimiyle sınırsız eğlence. Aspire E 15 en iyi IP üzerinden ses (VoIP) deneyimlerinden birini sunan Skype sertifikalıdır.  Dahili dijital mikrofon ve yüksek kaliteli hoparlörler bas bandı ses performansını iyileştirir ve gerçek Skype iletişimine izin verir. Windows 8.1 i letim sistemi, 16 GB’a kadar bellek ve 1 TB sabit sürücüye sahip olan Aspire E Serisi dizüstü bilgisayarlar gerçek bir sinema benzeri deneyim veya oyun deneyimi için en son NVIDIA GeForce veya AMD Radeon™ harici ekran kartı  barındırır. En son AMD işlemcileri veya 4. nesil Intel® Core™ işlemciler gün boyunca çalışma için performansı ve güç verimliliğini arttırır.

 

Filmler ve multimedya içerikleri opsiyonel full HD LED ekranda* canlı ve keskindir; böylece gerçek bir sinema deneyimi yaşatır. Daha büyük bir ekranda görüntüleme için HDMI çıkışı sayesinde yüksek çözünürlüklü bir ekrana da bağlanabilirsiniz. Kullanıcıların kişiliklerini yansıtması için çok çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Aspire E 14 (14″) altı farklı renk ile — Piano Black, Pearl White, Glossy Copper, Ruby Red, Topaz Blue ve Jade Green — ve kapağında geometric desenlerle temin edilebilir.  Acer Aspire E 15 (15.6″) ise beş farklı renk seçeneği — Midnight Black, Titanium Silver, Tiger”s Eye Brown, Sapphire Blue ve Garnet Red sunarken zarif ince çizgili desenlere sahiptir. Acer Aspire E14  serisi Haziran ayının başından itibaren 349€’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.” Acer Aspire E153 serisi Mayıs ayının ortasından itibaren 299€’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.”
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here