Ana sayfa Haber Acer 34″ oyun monitörünü duyurdu

Acer 34″ oyun monitörünü duyurdu

0

Acer, bu gece itibariyle NVIDIA destekli yeni Curved tasarımlı 21:9 formatlı oyun monitörünü tanıttı. 3440×1440 çözünürlüklere ve 178 derece izleme açılarına sahip olan bu oyun monitörü, NVIDIA G-SYNC teknolojisine sahip olan ilk Curved yapılı oyun monitörü. NVIDIA GeForce yetkilisi Jeff Fisher, GeForce GTX sistemlerinin NVIDIA G-SYNC sistemleriyle uyumlu hale getirildi ve oyuncular böylece daha yalın ve daha farklı görüntü elde edebileceklerini belirtti.

Acer’ın bu monitörünün modeli, Acer XR341CKA. Acer XR341CKA ile öne çıkarılan, zamanlama ve tepkime süresini iyileştiren “zero-frame” teknolojisi.

IPS yapıya sahip ve 75 Hz hızında, 4ms tepkime hızı 100,000,000:1 kontrast oranı, 16.7 milyon renk barındırıyor.

Acer‘a göre, monitörde entegre olarak bulunan USB hub, akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlar için ayrıca hızlı şarj edebilme yeteneği de barındırıyor. Yapısında var olan alüminyum malzeme ve ambians yaratmaya yönelik renkler de Quad HD çözünürlüğüne katkı sunabiliyor.

İlk olarak Avrupa’da, Afrika’da ve ülkemizde piyasaya sürülecek, satış tarihi olarak ağustos belirlendi, fiyatı 1,399 euro.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here