Ana sayfa İnternet AC Milan Junior Camp Türkiye”de!

AC Milan Junior Camp Türkiye”de!

0

AC Milan”nın çocuk ve gençlik kampı AC Milan Junior Camp 11-24 Ağustos 2013 tarihleri arasında İstanbul”da gerçekleştiriliyor

çocuklara futbol yeteneklerini geliştirebilecekleri eğitici ve eğlenceli bir deneyim sunan organizasyonda, AC Milan dan özel olarak gelen antrenörler, teorik ve pratik eğitimler verecekler. Başarılı olanlar Ekim ayında Milano da yapılacak AC Milan dostluk turnuvasına katılmaya hak kazanırken , ayrıca AC Milan Academy seçmelerine davet edilme şansı da yakalayabilecek.

Yaklaşık 20 senedir dünyanın 30 farklı ülkesinde gerçekleştirilen ve bu yıl ilk kez The Globalcap tarafından Türkiye”de organize edilecek olan AC Milan Junior Camp “a, 9-17 yaş arasında çocuklar katılabiliyor. Birer haftalık iki dönemden oluşan Kamp, Marmara Eğitim Köyü kampüsünde tam pansiyon konaklamalı olarak gerçekleştirilecek.

Tüm antrenmanlarda AC MILAN’ın orjinal antrenman kıyafetleri ve ekipmanları kullanılacağı AC Milan Junior Camp”ın sonunda çocuklara uluslararası geçerliliği olan sertifikaları verilecek.
 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here