Ana sayfa Haber Abonelere psikolojik destek

Abonelere psikolojik destek

0

Vodafone, abonelerine yeni bir hizmet sunuyor.

Vodafone, abonelerinin yaşamlarını kolaylaştıran hizmetler sunmaya devam ediyor. Vodafone Psikolojik Danışmanlık Servisi ile Türkiye”de ilk kez cep telefonu aracılığı ile uzman psikologlardan psikolojik danışmanlık almak mümkün oluyor. Bu hizmetle, kendisinin veya bir tanıdığının psikolojik sorunlarının çözümü hakkında bilgilenmek ve yönlendirilmek isteyen Vodafone aboneleri konusunda uzman, diplomalı psikologlardan oluşan bir ekiple doğrudan görüşme olanağı buluyorlar.

Psikolojik Danışmanlık Servisi, Türkiye”nin ücra köşelerinde yaşayan ve bulundukları bölgede uzman psikolog desteği alamayan kişiler de dahil yer ve zaman engeli olmadan haftanın yedi günü ve 24 saat boyunca uzman psikologlardan doğrudan psikolojik danışmanlık hizmeti alma olanağı sağlıyor.

Vodafone Türkiye Kurumsal ve Mobil Pazarlama Bölüm Başkanı Kurtuluş Alıç, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu servis ile bulundukları yerde uzman psikologların olmaması nedeniyle psikolojik danışmanlık hizmeti alamayan kişilerin de bu hizmetten faydalanabilmesini istedik. önümüzdeki dönemde de mobil iletişim teknolojisi ile abonelerimizin hayatlarında değer katacak servisler sunmaya devam edeceğiz.”

Hizmetten yararlanmak için 7535″i aramak yeterli. Psikolojik danışmanlık hizmetini veren uzman psikologların bilgilerinin yeraldığı anons sayesinde, kullanıcılar seçtikleri bir psikologla konuşabildikleri gibi her arayışlarında da aynı uzmanla konuşabilme imkanına da sahipler.

Konuşulan süreye göre ücretlendirme yapılan Vodafone Psikolojik Danışmanlık Servisi”nde bir dakikalık konuşma bedeli 2,5 TL veya 33 kontör.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here