Ana sayfa Haber ABD”den Türkiye”ye açılan GoDaddy”den profesyonel amaçlar için e-posta

ABD”den Türkiye”ye açılan GoDaddy”den profesyonel amaçlar için e-posta

0

GoDaddy, Türkiye dâhil seçili uluslararası pazarlarda GoDaddy Profesyonel E-Posta”yı piyasaya sürdü. GoDaddy Profesyonel E-Posta, işletmelere tercih ettikleri e-posta sunucusunu (Outlook, Apple Mail ve diğerleri) kullanma şansı sağlayan düşük ücretli, profesyonel bir e-posta çözümü. Türkiye”deki tüm işletmeler artık müşteriyle dijital iletişimlerinde kurumsal markalı e-posta adreslerini kullanarak profesyonel imajlarını geliştirebilecek, bir tür e-posta network’ü. GoDaddy’nin bu servisi, 1,50 TL’den başlıyor.

letme ismiyle uyumlu bir e-posta adresinin tüm yazışmalarda markanın tanıtımını yaptığını belirten GoDaddy EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı Stefano Maruzzi: “İşletmenin alan adının kullanıldığı info@işletmem.com gibi e-posta adreslerinin daha profesyonel görünüp müşterilere daha çok güven verdiği tartışılamaz. Müşterilerin profesyonel e-posta adresi olan işletmeleri dokuz kat daha fazla tercih ettiklerini görüyoruz. GoDaddy Profesyonel E-Posta işletmelerin bundan düşük ücretli ve tamamen reklamsız olarak faydalanmalarını sağlıyor” dedi.

GoDaddy Profesyonel E-Posta kullanıcılarının e-postalarını tüm cihazlarında senkronize ederek onları e-posta kaçırmaktan kurtarır ve aynı e-postayı birkaç kez silmek zorunda bırakmaz. Posta kutusu başına 10GB hafıza sağlayarak kullanıcıların hafıza problemlerini bitirir. Kullanıcıların her yerden ve her cihazdan çalışmalarını sağlamanın yanı sıra virüs ve spam filtreleriyle güvenli olmalarını da sağlar. GoDaddy, aynı zamanda çoğu ücretsiz e-posta sağlayıcısının aksine Türkçe müşteri hizmetlerine de sahip.

Bireysel Paketi – Tek posta kutusu, danışmanlar ve serbest çalışanlar için ideal

Kutu başına yalnızca 4,49 TL/ay

Grup Paketi – Beş posta kutusu, yeni ve büyüyen işletmeler için ideal

Kutu başına yalnızca 2,49 TL/ay

Kurumsal – Onbeş posta kutusu, büyük ve yerleşik işletmeler için ideal

Kutu başına yalnızca 1,49TL/ay

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here