Ana sayfa Haber Abbyy FineReader 12 matbaacıların yükselen değeri

Abbyy FineReader 12 matbaacıların yükselen değeri

0

Abbyy FineReader 12 yazılımı, firmalara yönelik geliştirilen belge ve PDF dönüşümlerine yönelik tasarlanan bir programken öğrencilerin ilgi göstermesiyle birlikte son günlerde matbaacılar ve dijital baskı sunan işletmeler için de yoğun ve genel olarak kullanım oranları yükselmeye başlandı. Buna, Abbyy FineReader 12 yazılımı ile birlikte gelen tipografi hatalarının temizlenmesi ve kalite ile karşılaştırıldığında ters orantı bulunması da yazılımın “full” haliyle kullanımlarının artmasına birer etken. özellikle üniversite kampüslerindeki baskı işletmeleri ve kampüs yakınlarındaki işletmeleri rakamsal olarak yüzde 60’a yakın bir oranla daha fazla ABBY FineReader 12 programını kullanmaya başladılar. 

Eti Bilgisayar‘ın dağıtımcısı olduğu Abbyy FineReader 12, belge dönüştürmeleri sırasında meydana gelen veya gelecek olan tipografik hataları da önlemeyi amaçlıyor. Böylece baskı merkezlerinin en fazla mağdur oldukları durum olan tipografi ve kelime-sayı kaymalarının da önüne geçiliyor. 

Windows 10 ile birlikte Abbyy FineReader 12 gibi converter vazifesi gören yazılımların iş yükü de bilgisayarlar üzerinde azalacak böylece Windows 10’un kurumsal vizyonu ile FineReader 12‘nin kurumsal vizyonu harmanlanarak işletmelerin yanısıra dijital baskı merkezlerinden çıkmayan öğrenciler için yeni çözümler üretilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here