Ana sayfa Haber A101 Kuruluşu Hiç Beklenmeyeni Yaptı

A101 Kuruluşu Hiç Beklenmeyeni Yaptı

0

Bugüne kadar çok kişi A101 kuruluşunu, uygun fiyatlı ürünler satan bir market olarak biliyordu. Daha birkaç saat öncesine kadar da teknoloji ile ilgilenen herkes de A101 mağazalarını aynen bu şekilde tanıyordu. Ancak ortaya çıkan bir haber ile birlikte, A101 gündeme bomba gibi düşmeyi başardı. Kendisine ait bir online e-ticaret sitesi kurmayı başaran kuruluş, burada uygun fiyatlı akıllı telefonlar da dahil olmak üzere birçok ürünün satışını yapacak.

Online A101

 

A101 E- Ticaret Sitesinde Ne Tür Özellikler Bulunuyor ?

Temel düzeyde bir e-ticaret web sitesi olduğu görülen A101 kuruluşunun platformu, kendi içerisinde birçok farklı özellikler barındırıyor. Örneğin fırsatlar kategorisinde birçok yere göre uygun fiyatlarla satılan ürünler bulmak mümkün. Kargo ücretlerinin ise A101 kuruluşunda 6.90 TL olacağı görülüyor. Aras Kargo aracılığıyla sipariş verilen ürünler kargo olarak gönderilecek.

Bu şirketle ilgili en büyük soru işaretlerinden bir tanesi de e-ticaret web sitesinde ne tür ödemelerin olacağıydı. Görüldüğü kadarıyla bu web sitesi üzerinden yapılacak satışlarda; kredi kartı, banka kartı ve BKM Express gibi çeşitli ödeme yöntemleri de kullanılabilecek. Alışveriş dünyasında gündeme bomba gibi düşen bu haberden sonra gözler, ülkenin bir diğer uygun fiyatlı perakende satıcısı BİM’de. Bu şirketin de e-ticaret web sitesi kurmasıyla birlikte, artık bu tarz platformlarda kızgın bir rekabetin de ortaya çıkacağı hemen anlaşılıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here