Ana sayfa Donanım Güncel Snapchat Lensleri Köpeklerinizde De Kullanılabilecek

Snapchat Lensleri Köpeklerinizde De Kullanılabilecek

0

 

Snapchat insan yüzünü son derece profesyonel bir şekilde algılayabiliyor. Kendimizi kandırmayalım, Snapchat’in lenslerini köpeğinizde daha önce kullanmaya çalıştınız. Bunu başarmış olsanız bile, Snapchat o zamanlar teknik olarak köpek dostu olmamıştır. Snapchat  o dönemlerde köpeklerde işe yaramıyordu.

Snapchat Köpeklerde İşe Yarayacak Mı ?

Geçen ay kediler için lens ekledikten sonra Snapchat; kamerasının köpek yüzlerini tıpkı insanlar gibi tanıyacağını açıkladı. Bu; tatilinizi kafanızdaki animasyonlu pizza veya ren geyiği boynuzlarıyla ailenizin köpeğinin daha iyi resimlerini çekerek geçirebileceğiniz anlamına geliyor. Özellikle de komik paylaşımlar için son derece şanslı olacaksınız.

İlk lansmanda; bir avuç köpek dostu mercek olacak ve Snapchat yakın gelecekte daha fazla mercek kullanılacağına söz veriyor. Köpek mercekleri; şirketin iyileştiren nesne tanıma teknolojisinin en yeni uzantısıdır. 

Geçtiğimiz yıl Snapchat; yiyecekleri, spor ekipmanlarını ve evcil hayvanları tanımlayabilecek ve çerçevede ne olduğuna bağlı olarak özel kaplamalar sağlayabilecek filtreler sundu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here