Ana sayfa Donanım Güncel Microsoft Office Tasarımı Baştan Sona Değişiyor

Microsoft Office Tasarımı Baştan Sona Değişiyor

0

Microsoft; Office simgelerini, çeşitli Office uygulamalarına yönelik geniş bir tasarımın parçası olarak modernleştirmektedir.

Office simgeleri beş yıl içinde ilk kez değişti. Birden fazla cihaz ve platformda yayılması daha basit ve modern olacak şekilde tasarlandı.

Microsoft Office Programlarında Neler Değişecek ?

Office artık; Windows, Mac, iOS ve Android’de mevcut ve Microsoft, uygulamalar için aylık olarak iyileştirmeler yapmak üzere tek bir temel kod tabanı oluşturdu.

Ayrıca Microsoft; Excel için word ve tek tek hücreler için metin satırlarının önceki simgelerindeki belge anahatlarını da değiştirdi.
Simgeler, tasarımın yalnızca bir parçasıdır ve Microsoft, Office’te başka bazı ince değişiklikler yapmaktadır.

Yazılım devi; şerit arayüzünü basitleştiriyor ve Fluent Design sistemini Windows 10’dan Office uygulamalarına getiriyor. İnce renk, Office’in görünümünü ve hissini modernize etmek için değişiyor

Bu simgeler, Office’in son zamanlarda nasıl değiştiğini, yeni AI özellikleri, daha fazla işbirliği özellikleri ve Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi önemli uygulamalar için platform bağımsızlığını yansıtacak şekilde yeniden tasarlandı.

Tüm bunlara ek olarak Microsoft’un en popüler mobil uygulamalarından biri olan Outlook Mobile; paylaşılan posta kutusu desteğiyle ve hesaplar ve klasörler için yeni hareketlerle yakında büyük bir tasarımın gözden geçirilmesini sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here