Ana sayfa Haber 8K özelliğine sahip Xiaomi Mi Box 4S Pro çıktı

8K özelliğine sahip Xiaomi Mi Box 4S Pro çıktı

Xiaomi bugün Mi Box 4S Pro'yu ortaya çıkardı. En önemli satış noktası, 8K video oynatmayı desteklemesi. Bu, onu şu anda piyasadaki 8K özellikli birkaç akış kutusundan biri yapıyor.

0

Xiaomi, yeni Mi Box 4S’yi sunduktan bir hafta sonra Çin’de çok daha ilginç bir modeli piyasaya sürdü. Pekin merkezli şirket şimdi de Xiaomi Mi Box 4S Pro piyasaya sürdü. Görüntü olarak zaten bildiğimiz multimedya oynatıcıyla aynı olan ancak içeriğin, bağlantının ve belleğin farklı olacağı ürün 00.00’dan itibaren ön siparişe açılacak.

Xiaomi’nin Mi Box serisi, piyasadaki en popüler Android TV kutuları arasında yer alıyor. Ucuz bir fiyata geliyor ve makul sayıda özellik sunuyor. Mi Box 4S ve Mi TV Stick’in son birkaç ayda piyasaya sürüldüğünü gördük. Ancak firma en son ürünüyle daha da fazlasını hedefliyor. Xiaomi, video kod çözme yeteneklerini, iletim hızını ve daha büyük depolama alanını artıran yeni Mi Box 4S Pro’yu piyasaya sürdü.

Realme Watch S akıllı saat tanıtıldı

XIAOMI MI BOX 4S PRO ÖZELLİKLERİ

Mi Box 4S Pro, 4K’dan 8K video kod çözme işlemine yükseltildi. HDMI arayüzü ayrıca HDMI 2.0’dan HDMI 2.1’e yükseltildi. Depolama alanı 8 GB’tan 16 GB’a yükseltildi. Ancak tasarım Mi Box 4S ile aynı kalıyor.

Mi Box 4S’nin ilk olarak 2018’de piyasaya sürülen orijinal Mi Box 4 ile aynı olduğunu hatırlayalım. TV kutusu ayrıca küresel pazarlarda Mi Box S ve Mi Box 4K olarak piyasaya sürüldü. İşlemcinin detayları henüz bilinmiyor. Ancak cihazın 4x ARM Cortex-A53 çekirdekli ve Mali 450 GPU’lu aynı 64-bit dört çekirdekli Amlogic S905X yonga setinden güç alması bekleniyor. RAM boyutu hala aynı 2GB RAM’dir.

Bağlantıya gelince, cihazın çift bantlı WiFi 5, Bluetooth 4.3, USB 2.0 bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık jakı bulunuyor. Ayrıca güç girişi bağlantı noktası ile gelmesini bekleniyor. Üzerine PatchWall UI ile Android 6.0 Marshmallow çalıştırıyor.

Ek olarak, Mi Box 4S Pro hala MIUI For TV akıllı işletim sistemi, standart Bluetooth sesli uzaktan kumanda ile donatılmıştır. Ayrıca cep telefonu ekran projeksiyonunu destekler.

ÜRÜNÜN FİYATI

Ürün 59 dolar fiyat etiketiyle geliyor. 5 Kasım saat 00:00’da ön siparişte olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here