Ana sayfa Donanım 85 yıllık tarihinin en hızlı tükenen ses ürünü

85 yıllık tarihinin en hızlı tükenen ses ürünü

0

Bang&Olufsen”in iPad, iPhone ve iPod kullanıcılarına yönelik dock ses sistemi “Beosound 8”, 85 yıllık şirket tarihinin en hızlı tükenen ses ürünü oldu.

Yaklaşık 1 yıl gibi kısa bir sürede dünya genelinde 25 bin adet satış rakamına ulaşan Beosond 8 için Bang & Olufsen mağazaları öncelikli müşteri bekleme listeleri oluşturuyor. Beosound 8, kendine özgü eşsiz tasarımı ve fark yaratan özellikleri ile tüm bakışları üzerine çekiyor. Yaklaşık 1 yılda 25 bin adet satılan Beosound 8″e yoğun talep nedeniyle müşteri bekleme listesi oluşturuldu.
Beosound 8

Bang&Olufsen tarihinin en hızlı tükenen ürünü; Beosound 8

Beosound 8, kendine özgü eşsiz tasarımı ve fark yaratan özellikleri ile tüm bakışları üzerine çekiyor. iPad, iPhone, ve iPod ürünleri için tasarlanan Beosound 8, benzersiz ses kalitesi ve sıradışı tasarımı ile tüm müzikseverleri kendine hayran bıraktı.
Beosound 8

En çekici taşınabilir dock ses sistemi

Dünyanın en saygın ses ve teknoloji dergilerinin eleştirmenleri tarafından gelmiş geçmiş en çekici dock ses sistemi seçilen Beosound 8″in tanıtım çalışmaları, Bang & Olufsen tarihinin en başarılı ürün lansmanı olma özelliği taşıyor. Beosound 8, birçok değerlendirmede rakiplerine fark atarak 5 yıldız alırken, çarpıcı tasarımı ve mükemmel hi-fi ses performansı ile büyük yankı uyandırdı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here