Ana sayfa Haber 8 GB RAM ile gelen OnePlus 6 düşük fiyatıyla cezbediyor

8 GB RAM ile gelen OnePlus 6 düşük fiyatıyla cezbediyor

0

OnePlus 6 ile ilgili spekülasyonlar gittikçe hız kazanmaya başlıyor. Bugün Weibo’da yazan birileri telefonun teknik özellikleri ve fiyatına dair bazı bilgiler vererek, OnePlus’ın yeni telefonunun çok yüksek teknolojiye sahip özelliklerle geleceğine işaret etti. 

Bu kişinin söylediğine göre OnePlus 6’nın 6.2 inç ekranı, Snapdragon 845 işlemcisi, 8 GB RAM’i ve 64, 128 ya da 256 GB seçeneklerinde depolama kapasitesi olacak. Aynı zamanda arka yüzünde 12 ve 20 megapiksel çözünürlüğünde iki kamera bulunduracak olan model, firmanın ‘Dash Charge’ adını verdiği hızlı şarj etme özelliğini de taşıyacak. 

Fakat sızıntıda yer alan para biriminin hangi ülkeye ait olduğu net değil. Bununla birlikte listedeki fiyatların iPhone X ve Galaxy S9 Plus’a göre oldukça düşük göründüğünü söyleyebiliriz. OnePlus’ın telefon fiyatları zamanla artış gösteriyor olmakla beraber, firmanın son teknoloji modelleri diğer üreticilere oranla daha düşük fiyatla sattığını biliyoruz. 

Bu ay içerisinde sızdırılan bir başka görselde yeni çıkacak modelin bütünsel ekrana sahip olacağı, ekran üzerinde bir çentik bulunduğu görülüyordu. Bu görsele dayanarak yeni modelin, yine OnePlus’ın sahibi olduğu Oppo R15’e oldukça benzeyeceği yorumları yapılmıştı. Fakat yukarıdaki görsele bakacak olursak, cihazın en azından arka yüzünün Oppo R15’ten farklı bir tasarıma sahip olacağını söyleyebiliriz. 

Not: Listede yer alan 749$ fiyat etiketinin Amerikan doları olmama ihtimali var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here