Ana sayfa Donanım 75 inçlik devasa televizyon: Samsung ES9000

75 inçlik devasa televizyon: Samsung ES9000

0

Samsung kırmızı altın rengi 75 inç ES9000 LED Smart TV ile şimdiye kadarki en büyük televizyon deneyimini sunuyor. Lüks ve zarif ES9000 aynı zamanda sınıfının en iyi performansına da sahip

Samsung 75 inçlik (189 santimetre) ES9000 LED Smart TV”yi Türkiye”de satışa sundu. Sınıfının en iyi televizyonu olan ES9000, pazardaki 60 inç (152 santimetre) ve daha büyük televizyonlara olan talep artışını göz önünde bulundurularak üretildi. Kırmızı altın rengi benzersiz kaplamasıyla göz alıcı bir tasarım konseptine sahip olan ES9000; Samsung”un üst üste yedinci yılındaki global televizyon pazarının lideri konumunu da sağlamlaştırıyor.
 

ES9000″in, izleyiciyi tam anlamıyla saran 75 inç [189 santimetre] ekstra geniş ekranının yanı sıra 7,9 mm kalınlığındaki süper ince yuvarlak kenarlı çerçevesi, benzersiz ve zaman içinde güncelliğini kaybetmeyen tasarımı, televizyonun görünümünü mükemmel şekilde tamamlıyor. Ayrıca televizyonun dâhili kamerasının çerçevenin üst kısmında gizlenmiş olması, kullanılmadığında kameranın görünmemesini sağlıyor. Son olarak, setin tüm gövdesine uygulanan lüks kırmızı altın rengi kaplama, ES9000″i şu ana kadarki en benzersiz ve çekici Smart TV”lerden biri haline getiriyor.
 

ES9000 Samsung”un tüm Smart TV özelliklerine —Smart Interaction (Akıllı Etkileşim), Smart Content (Akıllı İçerik) ve Smart Evolution (Akıllı Gelişim) —sahip. bu yıl Samsung”un amiral gemisi Smart TV”leriyle birlikte tanıtılan bu özellikler, kullanıcıya televizyonuyla daha sezgisel bir kontrol ve etkileşim ilişkisi kurma, birçok cihazla paylaşılabilen daha geniş, üstün kaliteli ve özel içerik seçenekleri arasından seçim yapma imkanı sunuyor. En son yazılım ve donanım özelliklerine erişerek Smart TV”lerini güncelleyebiliryorlar. Ayrıca ES9000 en yeni Smart TV özelliği olan Sound Share özelliğine sahip. Bu özellik, televizyonun ses sistemini otomatik ve kablosuz olarak Samsung”un 6 ve 7 serisi Kablosuz Audio Dock Sistemlerine bağlıyor. üstelik ES9000 yeni bir çift çekirdekli işlemci sayesinde güncel yaşam tarzına uygun, daha hızlı ve daha kesintisiz bir Smart TV deneyimi sunuyor. Bu çift çekirdekli işlemci tüketiciye birçok uygulamayı indirme ve kullanmanın yanı sıra aynı anda web”de gezinme olanağı sağlıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here