Ana sayfa Haber Royole Firması Katlanabilir Akıllı Telefonlara Çok Yaklaştı

Royole Firması Katlanabilir Akıllı Telefonlara Çok Yaklaştı

1

Neredeyse yarın çıkacakmış hissi veren katlanabilir akıllı telefonlar, henüz tam olarak üretime başlanacağı konusunda kesinliğe ulaşamadı. Ancak Royole Corporation küçük bir ciltsiz kitabın büyüklüğüne şekil verebilecek tablet boyundaki bir telefon olan Flexpai ile yarışı kazanmak üzere.

Her ne kadar Samsung ve Huawei gibi dünya devlerinin, bu konuya son derece büyük bir yoğunlaşma ile eğilmelerine rağmen kesin sonuç alabildikleri söylenemez. Yalnızca temel düzeyde gelişim sağlanabiliyor.

Royal Flexpai Ne Tür Özelliklere Sahip ?

Cep telefonları katlanma özelliğini kazandıktan sonra, bir miktar hantallaşmaya başladığı diğer kuruluşlar tarafından da ifade ediliyor. Ancak Royole kuruluşu, bu sorunu atlatabilmek için sistemin hangi tarafa görüntüleri kaydıracağına kendisinin karar vermesini sağlıyor.

 

 

Böylece telefonların hızı da arttırılmış oluyor. Yazılımlı ekran eğildiğinde kafa karşılıklı oluşmasına rağmen, bu problemin de hemen hemen aşılmak üzere olduğu ifade edildi.

Kısa sürecek olan bu ilk katlanabilir telefonların 6 GB RAM ile donatılmış olduğu da söyleniyor. akıllı telefon firması bu modelinde yaklaşık olarak 9000 TL gibi bir miktarda talep edeceği yönünde söylentiler var.

İlerleyen dönemlerde katlanabilir cep telefonu konusunda çok daha sıkı bir rekabet ortaya çıkacağı da tahmin ediliyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here