Ana sayfa Donanım 50 Cent kulaklık işine girdi

50 Cent kulaklık işine girdi

0

Dr. Dre ve Beats Audio”nun tüm dünyada büyük sükse yaratan kulaklıklarından sonra ünlü rapçi 50 Cent”de SMS Audio ile kulaklık işine girdi

Geçtiğimiz yıl ünlü müzisyen ve yapımcı Dr.Dre ile ses teknolojileri şirketi Beats Audio”nun işbirliği sonucunda ortaya çıkan kulaklıklar büyük sükse yaratmıştı. Global düzeyde elde ettiği başarı ile Dr Dre by Beats Audio kulaklıkları, birçok müzisyen ve ses teknoloji şirketinine de ilham kaynağı oldu. Bunlardan biri de güçlü ses teknolojileri markası SMS Audio ve ünlü rapçi 50 Cent”in ortaklığıyla tasarlanan SMS Synch by 50. Tasarımıyla dikkat çeken ve inanılmaz bir ses pürüzsüzlüğü sunan kulaklıklarda sizi sarsan bas gücünü adeta tüm benliğinizle hissediyorsunuz.
 
Kablosuz bir kulaklık olan SMS Synch by 50 dışarıdan gelen sesi tamamen izole ederek sizi direkt müzikle baş başa bırakmayı da başarıyor. Ayrıca 16 Bit dijital ses sunuyor ve özel tasarlanmış dijital ekolayzırı ile size sesin tüm detaylarını sunabiliyor. Kulağınızın şeklini alan özel sünger kulaklık yastıklarında müziği adeta o eşsiz rüyalarınızda olduğu gibi yaşıyorsunuz. Kulaklık üzerinde ekstra bas takviye butonu da mevcut; fiyatı ise size bir iPad mini”nin kapısından döndürebilir: 900 TL.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here