Ana sayfa Donanım 50 Cent”in Kulaklığı “SMS Audio” Türkiye”de!

50 Cent”in Kulaklığı “SMS Audio” Türkiye”de!

0

Dünyaca ünlü Rap müzik şarkıcısı 50 Cent”in sahibi olduğu SMS Audio”nun kulaklıkları elmasepeti.com”da satışa sunuldu

Teknolojik aksesuar dünyası denilince akla ilk gelen platform olan elmasepeti.com, dünyaca ünlü bir kulaklık markasını daha Türkiye”de kullanıcılarla buluşturuyor. ünlü Amerikalı Rap müzik şarkıcısı Curtis ”50 Cent” Jackson”ın sahibi olduğu SMS Audio”nun dikkat çekici tasarıma ve etkileyici ses kalitesine sahip kulaklıkları, markanın Türkiye”deki tek yetkili distribütörü olan elmasepeti.com üzerinden satışa sunuldu.
 

50 Cent”in geliştirme sürecinde birebir ilgilendiği SMS Audio”nun kulaklıkları “”STREET by 50″” ailesinde 3 farklı modele ayrılıyor. Bu modellerden STREET by 50 In Ear, küçük boyutlarıyla taşınabilirlik ve yüksek bass kalitesi sunarken, STREET by 50 On Ear modeli 40mm”lik sürücüleriyle stüdyo kalitesinde sesler ve güçlü bass”lar sunuyor. Serinin en üst modeli olan STREET by 50 Over Ear modeli ise 40mm güçlü sürücülerinin yanı sıra çıkartılabilir kablosu ve gerektiğinde ikinci bir kulaklık için 3.5mm”lik jack çıkışı sunuyor. Bu sayede tek bir müzik kaynağından iki kulaklık ile müzik dinlenebiliyor.

7 farklı tasarımla oldukça geniş renk seçeneklere sahip olan STREET by 50 serisi ayrıca tüm modellerinde pasif gürültü engelleme ve mikrofon özelliği sunuyor. Tüm modeller özel kutularında, taşıma çantalarıyla birlikte kullanıcılara ulaşıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here