Ana sayfa Haber 50 bin LoL oyuncusuna sürpriz hediyeler

50 bin LoL oyuncusuna sürpriz hediyeler

0

League of Legends tarafından kasım ve aralık aylarında düzenlenen ve ilk dönemin sonunda 50 bin LoL oyuncusunu Gizemli Kutu Bursu‘yla ödüllendiren Shurima Akademisi etkinliği, artık ikinci dönemine giriyor. Konusunda uzmanlaşmı eğitmenler tarafından özel olarak geliştirlen yeni müfredatla, oyuncular bol bol antreman yaparak kendilerini geliştirme fırsatı bulan  Shurima Akademisi‘nde ikinci dönem başlamak üzere. Bu ikinci dönemde dereceye giren ilk 50 bin öğrenci, Gizemli Kutu Bursu‘na sahip olacak.

Shurima Akademisi’nde 5 Aralık’ta başlayıp 1 Ocak tarihine kadar sürecek ikinci dönem boyunca uzman kadro tarafından başarılı olarak seçilen ilk 50 oyuncu ikinci dönem için kazananlar listesinde bulunacak.

Nasıl katılacaksınız?

öncelikle kayıt yaptırmanız gerekiyor. Temelde oyunu oynayan tüm oyuncular etkinliğin bir parçası ve başarılı olup, sıralamada daha üst sıralara çıkmak ve daha fazla sayıda ödül kazanmak için daha çok oynamak şart olarak koşulmuş.

Elbette sıralamada ne kadar yükseğe tırmanırsanız o kadar  fazla Gizemli Kutu ödülü kazanacaksınız. Gizemli Kutular oyunculara içinde daha önce sahip olamadıkları sürpriz kostümler kazandıracak.

Detaylar link‘te.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here