Ana sayfa Mobil 5 Yeni Apple iPad Modeli Sertifikalandı!

5 Yeni Apple iPad Modeli Sertifikalandı!

0

Bu yıl yenilenecek iPad Pro serisinin söylentileri ortalıkta dolaşırken Avrupa’dan 5 farklı sertifikanın alındığı haberi geldi. Bu 5 cihaz arasında muhtemelen Pro modeller ve bir sürpriz model yer alıyor.

Eurasian Economic Commission tarafından cihazlara sertifika verilişi şimdiye kadar alınan yeni iPad haberlerini doğrulamış oluyor. Model numaralarını incelediğimizde ise sıradan ve sıradışı her şey karşımızda yerini almış olacak.

A1876, A1935, A1979, A2013 ve A2014 kod numaralarıyla kaydedilen modellerin hepsi iOS 11 çalıştırıyor. Şuan için bu kodlardan hangisi hangi iPad modeline ait bilmesek de son ikisi muhtemelen 12,9 inçlik iPad Pro’nun Wi-Fi ve 4G LTE varyantlarına ait. Yine tahminlere göre gidersek A1935 ve A1979 kodları da 10,5 inçlik modele ait olabilirler. Şimdiye kadar çıkan hiçbir söylentiye yakın düşmeyen A1876 kodu ise Apple’ın yeni bir iPad Mini çıkarma olasılığını akıllara getiriyor.

Şuan için spekülasyondan ibaret olan iPad Mini gerçek olup karşımıza gelecek mi bilemiyoruz. Eğer bu cihaz çıkarsa da Face ID ile gelip gelmeyeceği belirsiz. Firmanın Eylül ayında tanıtması beklenen yeni iPad Pro serisi Face ID ve ince çerçevelerle gelecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here