Ana sayfa Donanım 3D’ye hazır mısınız? LG BX327

3D’ye hazır mısınız? LG BX327

0

Sektöre yeni adım atanlar için en ideal çözümler lg bx327″de!

LG BX327

Projektör sektörü teknoloji dünyasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Teknoloji uç noktalarda gezinen sevdalıları televizyon yerine projektör tercih eder. Kurumsal firmalar toplantılarında entegre projektör sistemleri kullanır. Anlayacağınız sektörde hem kurumsal hem de bireysel anlamda önemli bir yere sahiptir projektörler. Fakat özellikleri, ürünleri ve modelleri pek bilinmez. Bu da projektör satın almaya karar veren birçok insanın gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını karşılayamayan projektör satın almasına vesile olur. LG”nin bu alandaki yeni projektörlerinden BX327, ihtiyaçları belirleme konusunda birçok kapının kendisine açıldığı bir ürün. Hem kurumsal hem de bireysel müşteriye hitap eden BX327, hepsi bir arada çözüm sunarak müşteriyi detaylara boğmadan sonuca ulaştırmayı başarıyor.
 

LG BX327
Test merkezimizin bu ayki konuklarından biri olan LG BX327, all-in-one, yani hepsi bir arada çözüm sunan bir ürün. 3D Ready yapısı, 3D”ye giriş niteliğinde ve fiyatına kıyasla 3D performansıyla parmak ısırtmayı başarıyor. 3D Optimiser özellikli 4 tip 3D yayın destekleyen ürünün maksimum parlaklık değeri ise 3200 ANSI lümen. Bu da işlevselliğiyle ve bütünleşikliğiyle öne çıkan bir projektör için fazlasıyla tatmin edici bir parlaklık değeri anlamına geliyor.

 

Renk derinliği ve renkleri yansıtma konusunda oldukça tatmin edici performans göstermeyi başaran LG BX327, iki adet 5 Watt”lık bütünleşik hoparlör içeriyor. Bu sayede cihazı aldıktan sonra kullanıma başlarken bir de hoparlör derdiyle uğraşmanıza engel oluyor. Eh tabii ki filmlerini projektörden izlemek isteyecek kadar teknoloji sevdalısı birçok kullanıcıya bu hoparlör yetmeyecek, projektörü halihazırda evlerindeki devasa ses sistemlerine bağlamak isteyecektir. BX327 buna da imkan tanıyan bir ürün. Fakat ses sistemiyle uğraşmak istemeyenler, “Aldığım üründe hoparlör olması yeterli” diyenler için de eşsiz bir çözüm sunduğunu belirtmekte fayda var. 1024×768 XGA doğal çözünürlük sunan DiVX format destekli ürün, pratik arayüzü sayesinde kolay da bir kullanım sunuyor.
 

özetle LG BX327 bizim için “bütünleşik çözüm” sunan son derece etkili bir ürün. Eğer projektör dünyasına sıfırdan adım atmak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, LG BX327 ile tüm dertlerinize çözüm bulacağınızdan hiç şühpeniz olmasın.

Fiyatı:1500 TL
Puan: 4 yıldız / 85 puan
Kullanım: 4
Performans: 4
Tasarım: 4

Artılar:
• Tatmin edici görüntü kalitesi
• Pratik kullanım
• 3D Ready

Eksiler:
• Ses düzeyi

http://www.lg.com/tr

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here