Ana sayfa İnternet 3D Playboy geliyor

3D Playboy geliyor

0

Playboy dergisi, bu sefer 3D olarak karşımıza çıkacak.

Dünyada geniş bir okuyucu kitlesine sahip olan Playboy dergisi, bu cuma günü piyasaya çıkacak olan yeni sayısıyla 3D olarak rafları dolduracak. Derginin bu sayısındaki orta sayfada çıplak bir kadın 3D olarak fotoğraflanacak.
Playboy’un kurucusu Hugh Hefner, “3D olarak en çok neyi görmek isterdiniz? Muhtemelen çıplak bir bayanı. Gerçi ben büyük bir 3D meraklısı değilim, Gerçek hayattan 2D filmlerle kopmak benim için yeterli. Kitaplardaki ve dergilerdeki partiküler resimler bilgisayarlardakinden daha farklı. Elinizde tutarsınız, muhafaza edersiniz ve gerektiği yerde yatağınızın altına koyarsınız” diyor.

Hefner aynı zamanda derginin ilk çıkmaya başladığı 1950’li yıllardan beri dergiyle birlikte 3D görseller verme düşüncesinin kafasında olduğunu belirtiyor.
 

“Aslına bakarsanız o yıllarda Şikago’da iki çıplak bayanın fotoğrafını 3D olarak çekmek üzere bir fotoğrafçıyla anlaşmıştım. Daha sonra dergiyle birlikte gözlüğü de dağıtma fikrinin maliyetini düşününce fikir bana çok saçma geldi ve erteledim.”

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here