Ana sayfa Donanım 3D eğlence merkezi evlere giriyor

3D eğlence merkezi evlere giriyor

0
3D Teknoloji etrafımızdakileri görme şeklimizi değiştirdi. İki boyutlu film dünyasına derinlik katarak sinemada bir devrim başlattı. Bu teknoloji düz ve sanal eğlence dünyasını daha doğal ve daha heyecan verici bir dünyaya dönüştürerek evlerimize kadar girdi.

Yeni Aspire 5745DG en yeni mobil ve ev eğlence merkezi. Herhangi bir 3D görüntüyü bu gelişmiş diz üstü bilgisayarda izlediğinizde artık diğer bütün görüntüler size sıkıcı gelecek. NVIDIA 3D Vision teknolojisine sahip, 15,6″ Acer CineCrystal 120 Hz HD ekran bilgisayarın içinden uzanarak size maceranın içine çeken baş döndürücü 3D görüntüler sağlıyor. 16.9 en boy oranı ve yoğun renk doygunluğu, netlik ve düşük güç tüketimi sağlayan LED arka plan ışıklandırmasına sahip HD paneli sayesinde filmler ve oyunlar inanılmaz bir gerçekçiliğe bürünüyor.
 

Geçen yaz tatilinizin veya en yakın arkadaşınızın doğum günü anılarını 3D olarak canlandırın: tek yapmanız gereken onları Acer Arcade Deluxe ile izlemek. Acer Arcade Deluxe herhangi bir video veya DVD izlenme sırasında 2D formatından 3D formatına çevirir. Ayrıca Acer Arcade Deluxe ile milyonlarca şarkı, fotoğraf, film ve videoyu düzenleyebilirsiniz.

 

 

En son NVIDIA GeForce GT 425M ekran kartı çözümü ve geliştirilmiş 3üncü nesil Dolby Home Theater gerçekçi macera ve heyecan dolu görüntüler sağlayarak sıra dışı bir eğlence deneyimi yaşatıyor.

Yeni nesil Intel Core i7, i5 ve i3 mobil işlemcilerle güçlenen Aspire 5745DG kendisine yüklenen bütün görevlerin üstesinden başarıyla gelmek üzere geliştirildi ve performansını iş yüküne göre ölçeklendirebiliyor. En yoğun oyunları oynamaktan, dijital çoklu ortam oluşturmak ve düzenlemeye; en çok güç tüketen uygulamaları çalıştırmaya kadar bütün görevlerin ve HD eğlencesinin altından kalkabiliyor.
 

Geniş kapasiteli sabit sürücü kullanıcılara rahat bir depolama alanı sağlıyor ve multi-in-1 kart okuyucu en çok kullanılan kart formatlarını destekleyerek kolay dosya paylaşımı ve very transferi sağlıyor. 16GB”a kadar DDR3 bellek daha hızlı ve verimli çoklu görevi hayatınızın sıradan bir parçası haline getiriyor.
 

En gelişmiş kablolu ve kablosuz teknoloji sayesinden dünya elinizin altında: Acer SignalUp, Gigabit ve opsiyonel Bluetooth 3.0 destekli 802.11a/b/g/n Wi-Fi CERTIFIED ağ bağlantısı. 1280×1024 çözünürlüklü Crystal Eye web kamerası size sevdiklerinizle bir araya görüşür ve iş arkadaşlarınızla video konferans düzenlemenizi sağlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here