Ana sayfa Haber 3 boyutlu zeka küpü

3 boyutlu zeka küpü

0

Bu küp, alışılmış 3D teknolojisini bir kenara atacak gibi görünüyor   

 

3 Alman firmasının tasarımcıları tarafında geliştirilen teknoloji harikası cihaz Gesture Cube 3D, 3 boyutluluğun sınırlarını zorluyor. üstelik dokunmatikten de öte bir kullanım tekniği ile yapılandırılmış. Karşınızda Gesture Cube… Ama o sadece bir küp değil! önce bu sıra dışı prototip hakkında bilgi verelim. 3D multimedya küpünün prototip videosunu ise son sayfadan izleyebilirsiniz.
 

 

 

 

3D arayüze sahip, bedensel hareketlerimizi algılayan bu cihaz, teknolojinin sınır tanımadığının açık bir kanıtı. Gesture Cube, dokunmatik ekranlara sahip bir küp olarak algılanmamalı. Yaptığınız hamleleri, ürünün herhangi bir noktasına dokunmanıza gerek kalmadan algılamayı sağlayan algılayıcı bir teknolojisi var.
 

 

 

Bu sihirli küp sayesinde Müzik dinleyip, televizyon seyredebiliyorsunuz. Bünyesinde barındırdığı Bluetooth sayesinde telefonunuzla yada bilgisayarınızla senkronize edebilme kabiliyeti de mevcut. WiFi teknolojisi sayesinde de internete girebilir ve 3 boyutun zevkini internette de sürdürebilirsiniz.
 

 
Donanımı hakkında herhangi bir bilgi açıklanmayan Gesture Cube’u yakından tanımamız için ise tanıtıcı bir video yayınlandı.  Videoyu bir sonraki sayfada bulabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here