Ana sayfa Donanım 26x zum özelliği ile bütünleşti: Olympus SP-720UZ

26x zum özelliği ile bütünleşti: Olympus SP-720UZ

0

Yüksek performanslı zum özelliğini oldukça kompakt bir tasarımla birlikte sunan Olympus Traveller serisine ait SP-720UZ”nin Türkiye satışı başladı

26x optik zuma sahip geniş açı lensli aygıt, standart performans düzeyinden ziyade uzak mesafelere yoğunlaşmak isteyen; manzara fotoğraflarına ve benzer kompozisyonlara ilgili tüketiciler düşünülerek tasarlandı. Son derece kolay kullanımlı ve taşınabilirliği efektif şekilde yaşatan SP-720UZ modelinin 1/2.3-inç CMOS sensörü ile 14 milyon piksel fotoğraf çekilebiliyor ve Full HD video kaydı yapılabiliyor. İkili görüntü sabitleme özelliğine ve 3-inç LCD ekrana sahip cihazda bazı manüel kontrol özellikleri de bulunuyor.
 
Panoramik fotoğraf özelliğinin yanı sıra pratik şekilde 3 boyutlu fotoğraf çekilebilen aygıtın kullanışlı otomatik çekim modu ve16 farklı sahne modu bulunuyor. Fotoğraf ve video özelliğine renk katan bazı teknoloji artılarına sahip SP-720UZ”nin “Beauty” modu ile çekilen fotoğraflardaki kusurlar algılanıp düzeltilebiliyor ve sihirli filtre teknolojisi sayesinde çarpıcı fotoğraf karelerine olanak tanıyor yeni Olympus modeli.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here