260TL'ye Girişimcilik fırsatı: Zencommerce'den yeni girişimcilik fırsatları

Zencommerce, Türkiye'deki operasyonlarını artırıyor: e ticaret sektöründe yeni destekler.

Gelişmekte olan e-ticaret pazarlarında dinamo etkisi gören Zencommerce; Doğu Avrupa ve Asya'da 15,000 müşteriye ulaştıktan sonra Türkiye pazarına adım attı.
Sadece küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri değil; öğrenci, sanatkâr, zanaatkâr ve ev kadınları gibi e-ticarete atılmayı isteyen tüm girişimci adaylarına en ideal sanal mağaza çözümünü cazip fiyat avantajlarıyla sunuyor.

Zencommerce’ün sanal mağaza paketleri, benzersiz indirim oranlarıyla 260 TL fiyat ile satın alınabiliyor. Belirli zaman aralıklarıyla sunulan indirimli fiyat seçenekleri, girişimcilerin e-ticarete atılması için önemli bir fırsat sunuyor.

Yatırım sıkıntısı artık e-ticarete atılmaya engel değil Zencommerce.com, yatırım gücü düşük olan girişimciler ile e-ticarette güçlü bir konum elde etmek isteyen KOBİ’lerin aradığı en hızlı çözüm olarak pazara iddialı bir giriş yaptı.

emre gülas

Girişimciler ile e-ticaret arasındaki köprüyü en uygun fiyata ve en hızlı şekilde kuran sanal mağaza çözümünü Türkiye'ye getirdiklerini belirten Zencommerce Ülke Müdürü Emre Gülas, ‘sanal mağaza kurulumunu hiç olmadığı kadar pratik kıldıklarını’ söyledi.

Zencommerce.com tarafından sunulan çözümler, girişimcilerin yanı sıra satış gücünü artırmak isteyen firmalar için de büyük bir avantaj sunuyor. Girişimciler, KOBİ’ler ve firmalara özel paketler piyasa ortalamasının neredeyse yarı fiyatına sunuluyor.

Türkiye'de e-ticarete atılmak isteyen girişimciler ve yüksek trafiğe sahip sanal mağaza hayali kuran firmaların önündeki en büyük ikinci engel altyapı eksikliği olarak beliriyor.
Standart paket de dâhil olmak üzere tüm e-ticaret yazılım çözümlerinde pazarlama, sosyal ağ ve güvenlik gibi temel altyapıları eksiksiz sunan platformda; girişimci adayları 260 TL ödeyerek SSL sertifikası bulunan, arama motoru destekli ve tüm mobil cihazlarla uyumlu bir sanal mağazanın sahibi olabiliyorlar.

Onlarca şablon arasından seçilebilen sanal mağaza tasarımı, kullanıcının ihtiyaçlarına ve isteğine göre uyarlanabilirken, kullanıcı tercih ettiği adı taşıyan mağazasını 1 dakika içinde aktif hale getirebiliyor.

Yerelleşme ve kullanıcı dostu ara yüzüyle, girişimcilerin önündeki bir diğer engeli de ortadan kaldıran Zencommerce.com; çağrı merkezi desteği ile her tür sorunuza anında yanıt bulma imkânı sağlıyor.

Bununla birlikte yüzde 100 Türkçe sunulan Zencommerce paketleri, kurulumun ardından her basamakta kullanıcıya yardım edecek web ve telefon desteğiyle kusursuz hale getiriliyor.

Türkiye'nin en hızlı gelişen sektörlerinden biri olan e-ticarette yer almak isteyen sayısız girişimci Zencommerce platformunu kullanarak kısa zamanda ticarette profesyonelliğe adım atacak.

 

Gülas, Türkiye’nin hızla büyüyen e-ticaretteki gerçek potansiyelini dijitale dönüşümle ortaya çıkarabileceğini belirterek, “Her yaştan girişimci Zencommerce yazılımı ile sanal mağazasını anında hayata geçirebilecek” dedi.

Gülas, “Öğrenciler üniversite atölyelerinde geliştirdikleri cihazları ve tezgâhlara serdikleri el işi ürünleri sanal mağazalara taşırken, ev kadınları pişirdikleri pastaları pazarlayacak, zanaatkârlar ise çalışmalarını en kısa yoldan Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırma şansı bulacak. Firmalar, Facebook mağaza entegrasyonunun yanı sıra Türkiye’nin önde gelen pazaryeri e-ticaret platformları ile entegre olarak satış kanallarını güçlendirecek” ifadesini kullandı.

Etiketler: girisimcilik e-ticaret zencommerce
reklam

Yorumlar

  1. Avatar
    İbrahim
    sil

    Pişman ettirdiler sizin bu yazılarınıza kandık 180 TL lik üründe 30 tl indirim yapıp 150 TL ye satarken aradan 1 ay geçti bir baktık Ürünün satış fiyatı 30 TL olmuş ee nede olsa bize daha iyi hizmet verebilmek için güncelleme yapmışlar ne önemi var sen 100 Tl aldığın ürün 30 TL ye sattırmış ve başka bir sürü sorun daha hani bataklığa girersiniz çırpındıkça batarsınız ya Bizimkisi o hesap oldu. En güzelide çözemeyecekleri sorun olduğu zaman ulaşılmaz olmak bize bunu mu yazmıştınız bizde gözükmüyor ki 5 kere yazmışınız bi daha yazın ne olacak. Anlıycağınız tam programı bitirmemişler bizide denek gibi kullanıyorlar sen itibar prestij paranı kaybetmişsin umarlarında mı değil.

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam