Ana sayfa Oyun 250.000’den fazla oyuncuyla beta oyun testi

250.000’den fazla oyuncuyla beta oyun testi

0

APB Reloaded 18 Mayıs”ta GamersFirst tarihinin en geniş katılımlı open beta testine hazırlanıyor

Free2Play (ücretsiz oyun) anlayışında dünya lideri GamersFirst APB Reloaded oyununun open beta testinin 18 Mayıs”ta başlayacağını duyurdu. Merakla beklenen third person shooter MMO türündeki oyun yalnızca çok kısa bir süre sonra tüm dünyadan 250.000″den fazla oyuncuyu GamersFirst tarihinin en geniş katılımlı open beta testinde bir araya getirecek.
APB Reloaded

GamersFirst dünyanın her yayından oyuncuyu Suçlular ya da İnfazcılar hiziplerinden birini seçmeye ve San Paro sokaklarındaki amansız mücadeleye katılmaya çağırıyor.
 

Dönüm noktası niteliğindeki test, tüm dünyadaki MMO tutkunlarının favorisi olabilecek nitelikteki oyunun küresel sunucu kapasitesini olabilecek en iyi oyun deneyimini sunmak için sınayacak. APB Reloaded”ın 18 Mayıs”taki open beta testine katılmak isteyen oyuncuların bir GamersFirst Free2Play hesabı edinmeleri gerekiyor. Oyuncular daha sonra GamersFirst Live! dosya istemcisini indirip çalıştırdıktan sonra APB Reloaded uygulamasına tıklayarak teste katılabiliyor.
 

 

 

APB Reloaded

GamersFirst Pazarlama ve Halkla İlişkiler Kıdemli Başkan Yardımcısı Rahul Sandil APB Reloaded”ın open beta test heyecanına ilişkin şunları söyledi: “Closed beta tesetinin yorucu aşamalarının ardından San Paro sınırlarını testin son aşaması için açmaya hazırız. Oyunu bünyemize kattığımızdan bu yana APB”nin popülaritesini artıracak, oynayanlara da keyif verecek birçok geliştirme yaptık. Herkesi APB Reloaded”ın nasıl şekilleneceğini görmek için bekleyen 250.000″den fazla oyuncuya katılmaya davet ediyoruz.
 

APB Reloaded, kurgusal San Paro kentinde geçen bir TPS MMO oyunu. Anarşinin kıyısındaki bu kentte oyuncular İnfazcılar ve Suçlular adındaki iki birlikten birini seçip kentin kontrolü için mücadele ediyorlar. İki grup bölgeleri kontrol etmek, adi suç işlemek ya da onları durdurmak ve şanlarını duyurmak gibi amaçlar için çatışıyorlar. APB Reloaded oyuncuları ister yayan ister sürücü koltuğunda kaos çemberindeki bir kentin insanı sarıp sarmalayan ortamında bir araya getiriyor. Benzersiz kişiselleştirme araçları sayesinde oyuncular karakterlerinin giydiği kıyafetten kullandığı arabalara kadar birçok özellik arasından seçim yapabiliyorlar.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here